Czerwiec 2017

Wysłane przez nadina32 

Poxik (offline)

24-10-2016 11:00:30

Pinki91 ja wlasnie czytałam ze mimo iż pęcherzyk jest pusty to organizm reaguje jak na ciąże sad smiley to musi byc okropne :/

Pinki91 (offline)

24-10-2016 12:19:03

Poxik Cieżko mi powiedzieć ,czy tak wlasnie zazwyczaj sie dzieje. Staralam sie nie czytac o tym. Wiem tylko, że najzesciej zdaza sie to tylko raz w zyciu. Mama mi tylko opowiadal ze czytala to niektore kobiety nie wiedzialy przez bardzo dlugi czas o tym, wiec mozliwe ze i donosic mozna taka ciaze- co oczywiscie nie powinno miec miejsca, bo dowiedzialybysmy sie o tym z Usg. Tak to juz bywa wtedy dowiedzialam sie, bo poszlam prywatnie do lekarza w 8 tyg. A tak to tu gdzie mieszkam Usg robi sie pomiedzy 10-12 tygodnien. Wyobrazacie sobie 3 miesiace nakrecac sie ze teraz rosna roczki, serduszko, znika ogonek... A tu sie okazuje ze nic nie ma ...

Jednak zawsze trzeba byc dobrej mysli i licze na to, ze byl to przypadek i teraz wszystko bedzie dobrze.- napisalam ja w miedzyczasie powstrzymujac zabojcze mdlosci :p

[link widoczny po zalogowaniu]

Poxik (offline)

24-10-2016 12:35:57

Pinki91 wyobrażam sobie sad smiley strasznie współczuje i nie życzę tego żadnej z nas :/ ja sie na nic nie nastawiam, poczekam do czwartku. Teraz z kolei mam wrażenie ze juz nie mam nabrzmiałych piersi i juz mnie nie bolą nawet sutki wiec tysiąc pięćset powodów tego sobie wymyśliłam :/

Kika444 (offline)

24-10-2016 12:48:47

Nowy Sącz
To prawda, co ma być to będzie ;-) tylko najgorsze jest to, że jeszcze kilka miesięcy temu myślałam, że jak zobaczę dwie kreski na teście to będę najszczesliwsza na świecie, a to już kilka dobrych tygodni po teście, a ja zamiast się cieszyć to ciągle się boję i martwię :-\ zawsze chciałam mieć dwójke dzieci, ale już od kilku dni powtarzam mężowi, że już drugi raz tej niepewności i czekania nie przeżyłabym ;-)

Kiara i jak po wizycie?

Ja mam w piątek wizytę, ale chyba zmienię gin, bo jakoś nie do końca mam do niej zaufanie :-\ w piątym tyg jak miałam plemienia byłam na Ip i przyjmował mnie lekarz młody, ale taki konkretny, wszystko wytłumaczył i jakoś tak potrafił mnie uspokoić, opinie ma wszystkie na 5 i wszyscy go chwalą, tylko ciężko się do niego dostać, bo ma tyle pacjentek i to mnie jakoś niepokoi. No i tak ciągle się zastanawiam kogo wybrać...

Pinki91 (offline)

24-10-2016 14:17:37

Kochane kobitki smiling smiley wlasnie przeczytalam cos co jak widac pasuje do nas. "Strach nie przychodzi skads. Powstaje z milosci. Im bardziej cos kochamy tym bardziej boimy sie ze to stracimy." I tak wlaśnie jest z ciaza pragniemy dzidziusia, wiec naturalnym jest ze niecierpliwimy sie do 1 usg, pozniej do drugiego i badan czy dZiecko nie ma zadnych powaznyvh wad. Po porodzie bedziemy liczyc wszystkie paluszki. Z wozkami bedziemy sie balu przechodzic przez ulice czy most. Ten strach bedzie zawsze, ale starajmy sie nie nakrecac, że to co zle pzytrafi sie wlasnie nam, bo zle myslenie przyciaga zle rzeczy. Nie czytajcie o poronieniach i innych podobnych rzeczach w ciazy jesli to was nie dotyczy. Ja proponuje zebysmy jesli to pomoze unikaly tego tematu tutaj :* ciaza powinna byc pieknym czasem oczekiwania a naszymi zmartwieniami niech beda kilogramy ktore teraz jakby bardziej upodobaly sobie nasze ciala :p

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-24 14:19 przez Pinki91.

kiara_q (offline)

24-10-2016 14:53:51

Wieliszew
Kika po wizycie chyba ok, niewiem bo nie badała mnie pani doktor bo za wcześnie podobno, czuję się już lepiej, dostałam skierowania na badania i usg i czekam do 6 tygodnia żeby już serduszko zobaczyć

kiara_q (offline)

24-10-2016 14:58:18

Wieliszew
Dziewczyny Pinky dobrze mówi postarajmy się nie martwić i choć ja jestem pierwsza do panikowania to wrzucam na luz

kiara_q (offline)

24-10-2016 15:00:38

Wieliszew
Ciekawe kto zamieszkał w naszych brzuszkach?????? Jakieś przeczuciaciąża Wam też nie dodaje całych postów?

Pinki91 (offline)

24-10-2016 17:21:57

Ja nie mam problemu z dodawaniem postów smiling smiley
A co do małego mieszkańca Brzuszkowa to instuicja mi podpowiada, że bedzie chłopaczek smiling smiley

Kika444 (offline)

24-10-2016 17:58:33

Nowy Sącz
Pinki masz święta rację :-) muszę to wziąć sobie bardziej do serca :-)

Kurcze ja przez te swoje schizy to nawet nie miałam czasu się nad tym zastanawiać, ale cały czas jak mąż mówi, że jestem "okropna" to śmieje się, że za chwilę będzie miał dwie takie zolzy :-D więc może faktycznie będzie dziewczynka, bo charakterek to ja ostatnio mam bardzo wyostrzony :-D

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4491, Posty: 1123048, Użytkownicy: 69607.
Ostatnio dołączył/a madzia17.

Statystyki tego forum
Wątki: 437, Posty: 105689.