Czerwiec 2017

Wysłane przez nadina32 

Kika444 (offline)

20-10-2016 10:43:56

Nowy Sącz
Milka okropnie mi przykro :'( pamiętaj, że dasz radę! I trzymaj się kochana :-* :-* :-*

kiara_q (offline)

23-10-2016 09:22:52

Wieliszew
Cześć Dziewczyny chciałabym dołączyć ciąża Jestem już mamą 3,5 latka, staraliśmy się już kilka miesięcy i byłam już lekko zrezygnowana ale przedwczoraj....... pojawiły się dwie śliczne tłuściutkie kreseczkiwielkie oczy do teraz nie mogę uwierzyć! Gdyby nie fakt że brzuch mnie ciągle boli kiedy zaczynam sprzątać to bym nie uwierzyła. Mój mąż stwierdził że on ogarnie i w sumie bardzo dobrze bo dziecko jak wiadomo najważniejsze! Mój termin z kalkulatora internetowego to 29.06.

Pinky masz rację mało nas ale napewno się rozkręcimy.

Buziaczki dla Przyszłych Mamusiek!

Kika444 (offline)

23-10-2016 09:52:28

Nowy Sącz
Hej dziewczyny ;-) witam wszystkie nowo zafasolkowane i gratuluję ;-)

Ja niestety się martwię, bo jestem w 8t3d a objawów żadnych nie mam, poza lekko nabrzmialymi piersiami :-\ boję się że coś może być nie tak, do gin idę w piątek, jak byłam półtora tygodnia temu to dzidzi bilo serduszko i mialo 7,5 mm. Niby od początku kompletnie nic mi nie jest, ale w tym tygodniu to już zaczęło mnie mocno martwić :-\

kiara_q (offline)

23-10-2016 10:17:42

Wieliszew
Kika nie przejmuj się niektóre kobiety tak przechodzą ciążę. Ja w pierwszej ciąży na początku oprócz bólu brzucha to ani mdłości ani nic, ciesz się dopóki nic ci nie doskwiera, na pewno jest ok

dakotas10 (offline)

23-10-2016 13:59:11

Książęcy Las
U mnie do 5tc bylo wszystko ok, później tydzień mega mdłości.. Po tygodniu jak ręką odjął... Wszystko przeszło. smiling smiley ogólnie caly czas bola mnie piersi i czuje ogromne zmęczenie.. Co chwile chodzę siku, w nocy tez 3-4razy co jest strasznie męczące, bo później mam problem zeby zasnąć. Na poczatku tez miałam problem ze spaniem.. Sny miałam dziwne, jakby na jawie tongue sticking out smiley grinning smiley Ciśnienie zawsze miałam książkowe.. A teraz mam 96/68 lub niżej... Czasami większe.. Dziwnie sie wtedy czuje.

BBCode image

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-23 14:05 przez dakotas10.

Kika444 (offline)

23-10-2016 16:09:48

Nowy Sącz
Kiara obyś miała rację, chociaż naprawdę wolałabym wymiotowac, przynajmniej wiedziałabym że jest ok, a ja jem normalnie, nawet zapachy mi nie przeszkadzają, jedyne co to jestem zmęczona, chociaż jak próbuje zasnąć to nie mogę, tyle się naczytalam o zatrzymanym rozwoju zarodka, że zaczęłam po prostu wariowac :-\

kiara_q (offline)

23-10-2016 19:30:15

Wieliszew
Oj Kika jak dobrze znane są mi zmartwienia! Dzisiaj cały dzień bolał mnie tylko prawy jajnik i oczywiście odrazu głupie myśli mi przychodzą, jutro idę do gina więc może mnie uspokoi.

dakotas10 (offline)

23-10-2016 19:48:51

Książęcy Las
Milka! sad smiley Trzymaj się!!! :-*

Poxik (offline)

23-10-2016 22:43:50

U mnie zero mdłości winking smiley 7 tyg i jedynie wyczulona na zapachy. Piersi mam wrażenie ze juz w obrzmialych wróciły do zwykłych hehe winking smiley jedyne co mi ostatnio towarzyszy to ból brzucha od wysokości żołądka, po podbrzusze a ostatnio nawet jakby mnie bolała pipka mówiąc ładnie winking smiley oczywiście mam tysiące myśli, ze pęcherzyk jest pusty bo mi pani ginekolog mowila ze sa takie przypadki wiec juz sie nakręciłam smiling smiley w czwartek mam pierwsze usg płodu ze skierowania wiec wtedy tak na prawdę chyba dotrze do mnie czy jest cos czy nie smiling smiley

Pinki91 (offline)

24-10-2016 10:44:50

Kika444 - nie bój się każda ciaza przebiega inaczej, nie ma co myslec , ze jak ma sie objawy to ciaza jest prawidlowa. Ja mialam typowe objawy ciazy a w 8 tyg. Dowiedzialam sie o pustym pecherzyku. To bylo zdziwienie. Moj organizm traltowal to jako ciaze i sam nie chcial sie nawet oczyscic.

Teraz jestem znowu w 8 tygodniu i czuje sie podobnie, wszyscy mowia, ze to dobrze, a ja po tamtych przezyciach juz nikomu nie ufam. Czekam cierpliwie na Usg.

Nie martw się, to szkodzi dzidziusiowi. Niestety ale musimy pogodzic sie z tym, ze co ma byc to bedzie i bedzie to najlepsze dla dziecka.

Generalnie jesli nie bylo krwawienia i stalego bolu w danym miejscu to raczej wszystko jest ok.

[link widoczny po zalogowaniu]
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4482, Posty: 1122039, Użytkownicy: 69578.
Ostatnio dołączył/a Marlenna.

Statystyki tego forum
Wątki: 435, Posty: 105626.