Czerwiec 2017

Wysłane przez nadina32 

MamBo (offline)

19-10-2016 17:46:03

Witkowo
Czesc Dziewczyny.Jestem w 7tc, pierwsza wizyta u gina dopiero za kilka dni.Czy któraś z Was ma delikatne kłucia lewej strony podbrzusza? Trochę się martwię.Trzymajcie się.Pozdrawiam Was.

Kika444 (offline)

19-10-2016 20:11:24

Nowy Sącz
MamBo z tego co wiem to jest to normalne, bo tam wszystko rośnie, mnie też delikatnie czasami kluje ;-)

Poxik (offline)

20-10-2016 08:41:57

Hej dziewczyny smiling smiley dołączam do grupy smiling smiley usg płodu do 10 tyg. W następny czwartek wiec wtedy wszystko sie potwierdzi smiling smiley miłego dnia smiling smiley

milka1234 (offline)

20-10-2016 09:02:18

Olsztyn
Cześć dziewczyny.
Muszę się z Wami pożegnać. Niestety nie udało się tym razem, straciłam dzidzię w 7 tygodniu.

Życzę Wam spokojnych 9 miesięcy.
Buziaczki.

[link widoczny po zalogowaniu]

Kika444 (offline)

20-10-2016 10:43:56

Nowy Sącz
Milka okropnie mi przykro :'( pamiętaj, że dasz radę! I trzymaj się kochana :-* :-* :-*

Anonimowy użytkownik (offline)

20-10-2016 12:03:45

Milka1234 bardzo mi przykro. Wiem co mozesz czuc bo ja tez przez to przechodzilam w 12 tc. Trzymaj sie I pamietaj, ze wszystko przed Toba.

madzit (offline)

22-10-2016 11:13:40

Cześć dziewczyny, dołączam do czerwcowych mamuś, test robiłam 3 dni temu i wyszedł pozytywny. Mam już dwoje dzieciaczków- synka 4letniego i córeczkę 14miesieczną. W tej ciąży objawy pojawiają się zaskakująco szybko. Z rana mam delikatne mdłości, jestem ciągle senna i czuję się osłabiona, przez co raz prawie zemdlałam. Miło mi Was poznać smiling smiley

Pinki91 (offline)

22-10-2016 15:54:46

Jola81
Do Pinki91 ja mieszkam w IE i tutaj nie ma problemu z dostepem do lekarzy, i to wlasnie lekarz pierwszego kontaktu robi usg jesli oczywiscie posiada sprzet, jest to usluga odplatna takze nie ma potrzby miec skierowania. hmm to wydaje mi sie ze musisz uzbroic sie w cierpliwosc.

Wogole dziewczyny jak sie czujecie?? Ja tak jak wczesniej czulam sie wysmienicie to teraz musze przyznac czuje sie fatalnie. Kompletny brak energii. Nie mam sily na nic. Poza tym nie moge nic jesc. Nie mam jakis specjalnych nudnosci raczej czuje pelnosc w zoladku i nie umiem nic przelknac. Na sam zapach jedzenia jest mi zle. I do tego zgaga. TRoche sie martwie bo podobnie czulam sie w pierwszej ciazy ktora nistety stracilam. Mam nadzieje, ze u Was jest lepiej. Pozdrawiam.

Hej byłam u mojego lekarza rodzinnego i mam wizytę w 10 tygodniu, ale to bedą tylko podstawowe badania. Po tej wizycie dostanę termin na USG w szpitalu pomiędzy 10-12 tygodniem.

Ja się też czułam świetnie do końca 6 tygodnia. Od 7 to już tragedia ciągle mam mdłości na pograniczu wymiotów, jem, jem, jem mało ale czesto, i jestem głodna, pozatym jak coś zjem to już nie moge na to patrzeć. Obrzydza mnie mięśo, unikam kuchni i lodówki. Mam to szczęście, że mąz ma teraz ferie i troche mi usługuje grinning smiley

Ożywmy trochę ten wątek, jest nas jeszcze mało, ale piszcie jak się czujecie, jak brzuchy ? Wypieło Was troche już tongue sticking out smiley ? Mnie tak minimalnie, brzuch na dole twardy i pełniejszy, ale jeszcze nic nie widać podejżanego smiling smiley Mam nadzieję, że dzidzia jest i ma się dobrze smiling smiley

A co do bólu brzucha z boku, to może tam się zagnieździła Twoja dzidzia ? Mnie kłuje czasem z prawej strony i podejżewam, że tam jest dzidzia. Pozatym tak jak było już pisane, macica rośnie, wszystko się rociąga i może boleć. Jak ból nie jest silny lub długotrwały a co ważniejsze nie ma krwawienia to najpewniej wszystko jest ok smiling smiley

kiara_q (offline)

23-10-2016 09:22:52

Wieliszew
Cześć Dziewczyny chciałabym dołączyć ciąża Jestem już mamą 3,5 latka, staraliśmy się już kilka miesięcy i byłam już lekko zrezygnowana ale przedwczoraj....... pojawiły się dwie śliczne tłuściutkie kreseczkiwielkie oczy do teraz nie mogę uwierzyć! Gdyby nie fakt że brzuch mnie ciągle boli kiedy zaczynam sprzątać to bym nie uwierzyła. Mój mąż stwierdził że on ogarnie i w sumie bardzo dobrze bo dziecko jak wiadomo najważniejsze! Mój termin z kalkulatora internetowego to 29.06.

Pinky masz rację mało nas ale napewno się rozkręcimy.

Buziaczki dla Przyszłych Mamusiek!

Kika444 (offline)

23-10-2016 09:52:28

Nowy Sącz
Hej dziewczyny ;-) witam wszystkie nowo zafasolkowane i gratuluję ;-)

Ja niestety się martwię, bo jestem w 8t3d a objawów żadnych nie mam, poza lekko nabrzmialymi piersiami :-\ boję się że coś może być nie tak, do gin idę w piątek, jak byłam półtora tygodnia temu to dzidzi bilo serduszko i mialo 7,5 mm. Niby od początku kompletnie nic mi nie jest, ale w tym tygodniu to już zaczęło mnie mocno martwić :-\

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6010, Posty: 1191673, Użytkownicy: 67666.
Ostatnio dołączył/a angelika_czesnowicka.

Statystyki tego forum
Wątki: 560, Posty: 102545.