Czerwiec 2017

Wysłane przez nadina32 

Olalala (offline)

12-10-2016 19:30:54

Szczawno-Zdrój
Hejsmiling smiley dołączam do szczęśliwych w 6 tyg ciąży mam pewne obawy mam nadzieję, że tutaj wszystko rozwieje. Staraliśmy się o dzidzię długo. Lekarz nie dawał szans... A jednak smiling smiley jak usłyszę serducho to chyba dopiero uwierzę ale to dopiero za w tygodnie.

Pinki91 (offline)

12-10-2016 22:05:46

jola81 A gdzie mieszkasz? Ja w DK. Szczerze mówiąc nie widzialam tutaj czegos takiego jak prywatny gp i z tego co wiem nie ma ich, bo sama chcialam zostać polozna i wiem, ze praca jest tylko w szpitalach i takich jakby mini przychodniach. A zeby sie dostac przed czasem na usg musialabym dostac skierowanie od mojego lekarza, a do tego potrzebny jest solidny powód, ja nie znam jezyka, a moj maz nie umie klamac nawet jesli chodzi o tak wazna dla mnie rzecz, wiec pozostaje czekac sad smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

dakotas10 (offline)

14-10-2016 18:17:42

Książęcy Las
Z usg wyszlo, ze przewidywany termin porodu mam na 30 maja.. Tak wiec nie wiem czy moge się zaliczać do tego wątku :/ smiling smiley Pinki91 gratuluje i życzę zdrówka. Odpoczywaj smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-14 18:20 przez dakotas10.

Kika444 (offline)

17-10-2016 11:35:27

Nowy Sącz
Dakotas jasne że zapraszamy do nas, ja mam termin na 1.06, więc też nie wiadomo czy się nie przesunie jednak na maj ;-) chociaż taka data mi jak najbardziej odpowiada :-D

Jak się w ogóle czujecie? Macie już jakieś objawy? Bo ja nadal nic, oprócz delikatne powiekszonych piersi ;-) no i może wahania nastrojów.

Aneta3190 (offline)

19-10-2016 02:02:48

Elbląg
Cześć dziewczyny.
Dołączam do waszego grona. Wczoraj się dowiedziałam o ciąży, chociaż domyślałam się już parę dni wcześniej, że coś może być na rzeczy, gdy nie dostałam okresu w oczekiwanym dniu. A do tej pory zawsze była jak w zegarku. Tak więc jest w 5tc.
Potwierdzone testem oraz badaniem krwi. Teraz czas wybrać się do lekarza.

Jeśli chodzi o dolegliwości, które odczuwam, to już parę dni przed terminem miesiączki miałam bardzo bolesne i wrażliwe piersi, jak nigdy dotąd i to mi dało do myślenia, i cały czas się ta wrażliwość utrzymuje.
A teraz od dwóch dni boli mnie podbrzusze tak jakby miał przyjść okres. Nawet bardziej niż w czasie okresu, bo nigdy bolesnych nie miewalam. No i chyba dopadła mnie bezsenność, druga noc się mecze, tylko nie wiem czy to ma konkretny związek z ciążą czy po prostu jeszcze emocje mnie trzymają po zobaczeniu takiej niespodzianki :p

Aczkolwiek ciąża planowana, ale i tak emocje były spore po zobaczeniu pozytywnego testu.

Pozdrawiamsmiling smiley

Kika444 (offline)

19-10-2016 14:33:17

Nowy Sącz
Aneta witamy w naszym skromnym gronie :-) bezsenność to chyba związana z emocjami, ja też tak miałam na początku ;-) gratuluję bardzo i teraz ciesz się tylko tym szczęściem :-*

MamBo (offline)

19-10-2016 17:46:03

Witkowo
Czesc Dziewczyny.Jestem w 7tc, pierwsza wizyta u gina dopiero za kilka dni.Czy któraś z Was ma delikatne kłucia lewej strony podbrzusza? Trochę się martwię.Trzymajcie się.Pozdrawiam Was.

Kika444 (offline)

19-10-2016 20:11:24

Nowy Sącz
MamBo z tego co wiem to jest to normalne, bo tam wszystko rośnie, mnie też delikatnie czasami kluje ;-)

Poxik (offline)

20-10-2016 08:41:57

Hej dziewczyny smiling smiley dołączam do grupy smiling smiley usg płodu do 10 tyg. W następny czwartek wiec wtedy wszystko sie potwierdzi smiling smiley miłego dnia smiling smiley

milka1234 (offline)

20-10-2016 09:02:18

Olsztyn
Cześć dziewczyny.
Muszę się z Wami pożegnać. Niestety nie udało się tym razem, straciłam dzidzię w 7 tygodniu.

Życzę Wam spokojnych 9 miesięcy.
Buziaczki.

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4535, Posty: 1126698, Użytkownicy: 70104.
Ostatnio dołączył/a nina876.

Statystyki tego forum
Wątki: 459, Posty: 108929.