Czerwiec 2017

Wysłane przez nadina32 

Anonimowy użytkownik (offline)

07-10-2016 19:32:13

Kika444 dziekuje za slowa pocieszenia. Wierze, ze u Ciebie tez wszystko bedzie dobrze.

Pinki91 (offline)

11-10-2016 15:06:45

Witam wszystkie kobitki i Gratuluję !!! ciąża

Mam 25 lat i od 3 miesięcy jestem szczęsliwą mężatką. Jeszcze przed ślubem postanowiliśmy postarać się o dzidzię, co udało się już przy pierwszej próbie. Niestety nasza radość trwała tylko 8 tygodni.Na szczęscie już po pierwszej @ po poronieniu udało nam się znowu zajść w ciążę i oto jestem ja w 5t2d smiling smiley Wiem dopiero od 3 dni, bo zrobiłam się w balona. Po przykrych doświadczeniach postanowiłam się nie nakręcać i nie wpatrywać w organizm, na dodatek test wykonany w 24dc pink test superczuły, wyszedł negatywny i utwierdził w tym, że się nie udało. Dopiero w 34 dniu cyklu mąż poprosił abym zrobiła test, bałam się spojrzeć, bo spodziewałam się jednej, samotnej, smutnej kreski, a tam dwa tłuste grubaski smiling smiley Poryczałam się jak głupia, ze szczęścia. Niestety jako iż mieszkam za granicą, pierwsze USG czeka mnie dopiero w 12 tygodniu, a pierwsza wizyta u lekarza około tygodnia wcześniej.

Niemniej jednak, czuję się dobrze, więc wierzę, że jest dobrze,
tak samo jak ostatnio miałam przeczucie, że jest źle i było. Szósty zmysł ciąża

[link widoczny po zalogowaniu]

Olalala (offline)

12-10-2016 19:30:54

Szczawno-Zdrój
Hejsmiling smiley dołączam do szczęśliwych w 6 tyg ciąży mam pewne obawy mam nadzieję, że tutaj wszystko rozwieje. Staraliśmy się o dzidzię długo. Lekarz nie dawał szans... A jednak smiling smiley jak usłyszę serducho to chyba dopiero uwierzę ale to dopiero za w tygodnie.

12-10-2016 20:25:40

Pinki91 ciesze sie Waszym szczesciem. Ja tez miesxkam za granice I to nie prawda ze musisz czekac na 1 usg do 12 tyg. Jedyne co to to ze misialabys miec dostepna do Gp najlepiej pl gp no i bedzie to odplatnie. Ja osobiscie wole zaplaxic I miec spokoj nie sie za martwic az do 12 tyg. Pozdrawiam i Zycze powodzenia.

Pinki91 (offline)

12-10-2016 22:05:46

jola81 A gdzie mieszkasz? Ja w DK. Szczerze mówiąc nie widzialam tutaj czegos takiego jak prywatny gp i z tego co wiem nie ma ich, bo sama chcialam zostać polozna i wiem, ze praca jest tylko w szpitalach i takich jakby mini przychodniach. A zeby sie dostac przed czasem na usg musialabym dostac skierowanie od mojego lekarza, a do tego potrzebny jest solidny powód, ja nie znam jezyka, a moj maz nie umie klamac nawet jesli chodzi o tak wazna dla mnie rzecz, wiec pozostaje czekac sad smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

dakotas10 (offline)

14-10-2016 18:17:42

Książęcy Las
Z usg wyszlo, ze przewidywany termin porodu mam na 30 maja.. Tak wiec nie wiem czy moge się zaliczać do tego wątku :/ smiling smiley Pinki91 gratuluje i życzę zdrówka. Odpoczywaj smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-14 18:20 przez dakotas10.

17-10-2016 11:31:16

Do Pinki91 ja mieszkam w IE i tutaj nie ma problemu z dostepem do lekarzy, i to wlasnie lekarz pierwszego kontaktu robi usg jesli oczywiscie posiada sprzet, jest to usluga odplatna takze nie ma potrzby miec skierowania. hmm to wydaje mi sie ze musisz uzbroic sie w cierpliwosc.

Wogole dziewczyny jak sie czujecie?? Ja tak jak wczesniej czulam sie wysmienicie to teraz musze przyznac czuje sie fatalnie. Kompletny brak energii. Nie mam sily na nic. Poza tym nie moge nic jesc. Nie mam jakis specjalnych nudnosci raczej czuje pelnosc w zoladku i nie umiem nic przelknac. Na sam zapach jedzenia jest mi zle. I do tego zgaga. TRoche sie martwie bo podobnie czulam sie w pierwszej ciazy ktora nistety stracilam. Mam nadzieje, ze u Was jest lepiej. Pozdrawiam.

Kika444 (offline)

17-10-2016 11:35:27

Nowy Sącz
Dakotas jasne że zapraszamy do nas, ja mam termin na 1.06, więc też nie wiadomo czy się nie przesunie jednak na maj ;-) chociaż taka data mi jak najbardziej odpowiada :-D

Jak się w ogóle czujecie? Macie już jakieś objawy? Bo ja nadal nic, oprócz delikatne powiekszonych piersi ;-) no i może wahania nastrojów.

Aneta3190 (offline)

19-10-2016 02:02:48

Elbląg
Cześć dziewczyny.
Dołączam do waszego grona. Wczoraj się dowiedziałam o ciąży, chociaż domyślałam się już parę dni wcześniej, że coś może być na rzeczy, gdy nie dostałam okresu w oczekiwanym dniu. A do tej pory zawsze była jak w zegarku. Tak więc jest w 5tc.
Potwierdzone testem oraz badaniem krwi. Teraz czas wybrać się do lekarza.

Jeśli chodzi o dolegliwości, które odczuwam, to już parę dni przed terminem miesiączki miałam bardzo bolesne i wrażliwe piersi, jak nigdy dotąd i to mi dało do myślenia, i cały czas się ta wrażliwość utrzymuje.
A teraz od dwóch dni boli mnie podbrzusze tak jakby miał przyjść okres. Nawet bardziej niż w czasie okresu, bo nigdy bolesnych nie miewalam. No i chyba dopadła mnie bezsenność, druga noc się mecze, tylko nie wiem czy to ma konkretny związek z ciążą czy po prostu jeszcze emocje mnie trzymają po zobaczeniu takiej niespodzianki :p

Aczkolwiek ciąża planowana, ale i tak emocje były spore po zobaczeniu pozytywnego testu.

Pozdrawiamsmiling smiley

Kika444 (offline)

19-10-2016 14:33:17

Nowy Sącz
Aneta witamy w naszym skromnym gronie :-) bezsenność to chyba związana z emocjami, ja też tak miałam na początku ;-) gratuluję bardzo i teraz ciesz się tylko tym szczęściem :-*

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6008, Posty: 1191607, Użytkownicy: 67662.
Ostatnio dołączył/a paulina_zgadzaj.

Statystyki tego forum
Wątki: 560, Posty: 102527.