Czerwiec 2017

Wysłane przez nadina32 

Poxik (offline)

27-10-2016 12:03:51

Pinki jejciu gdzie Ty mieszkasz?sad smiley

Pinki91 (offline)

27-10-2016 13:35:08

Mieszkam w kraju najszzesliwszych ludzi na swiecie rzekomo :p w Danii

Ps. Złe samopoczucie i te mdlości wróciły, ale wydaje mi sie, że to efekt antybiotyku, bo tak zaraz po sie pojawiły

[link widoczny po zalogowaniu]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-27 13:36 przez Pinki91.

Poxik (offline)

27-10-2016 14:15:29

No widzisz smiling smiley myśle ze stres i nerwy co tam się dzieje w brzuszku też robią swoje :/

Zulu_gula (offline)

27-10-2016 15:00:07

Gdańsk
Dziewczyny wróciłam z Usg... sprzęt był fatalny... dwa tygodnie temu jak juz mówiłam robiłam prywatnie i było super... teraz usg ledwo działało, lekarz walił pięścią, bo monitor tracił obraz.... usg było robione przez brzuch (powinno być dopochwowo). Według wyliczeń powinnam być w 9 tygodniu, jestem w 7, wtedy tez mi mówili, ze małe to ziarenko. 2 tygodnie temu miało 3,4mm teraz w 7 tygodniu 12mm jest juz ładna fasola. Serca nie usłyszałam, bo sprzęt stary, zdjęcia nie dostałam trochę smutek... No ale jestem szczęśliwa, ze fasola w ogóle jest! I rośnie! smiling smiley pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 27.08... co myślicie o tym, ze mój synuś( jestem przekonana, ze to chłopak xD) jest taki mały? Powinien być 9 tydzień jest 7

Pinki serce mnie ściskało, jak czytałam co u Ciebie, ta niewiedza jest straszna sad smiley mogę Cię pocieszyć, ze jakby była pozamaciczna to ciagle by Ci leciała krew, moja mama miała, wstydziła się iść do lekarza, bo miala ciagle "okres" aż w końcu padła... na szczęście jakimś cudem przeżyła, wycięli jej jeden jajnik, a pózniej jak się znowu starała to odrazu zaszła i ja się urodziłam smiling smiley myśl tez o tym, ze kiedyś w ogóle nie było usg, musisz myśleć pozytywnie!

Kika444 (offline)

27-10-2016 15:18:29

Nowy Sącz
Zulu_gula najważniejsze że dzidzius rośnie :-) i wszystko z nim w porządku :-)

Ehhh nie wiem co się dzieje, ale poszłam siku i dostałam tak silnego pieczenia pecherza że ledwo chodzę, strasznie się boję i nie wiem co robić...

Pinki91 (offline)

27-10-2016 15:55:51

Zulu gula- dziekuje za słowa wsparcia( reszcie rowniez) Czesto tak bywa, ze na usg maluszek jest mlodszy o 2 tyg. Wszystko sie zgadza tydzien-wielkosc.

Kika jeśli mialas kiedys zapalenie to powinnas je rozpoznac jesli nie to obserwuj sie, jesli piecze przy kazdym oddawaniu moczu, masz czeste parcie, mimo ze leci tylko kilka kropelek to musisz jak najszybciej udac sie do lekarza. Nie wiem czy to dotyczy mnie, bo mam ta bakterie, czy tez kazdej kobiety, ale mi ostatnio lekarz powiedział ze zapalenie pecherza grozi przedwczesnym porodem i jak tylko rozpoznam to mam przyjść. Musle, że najlepiej zadzwonic do lekarza i sie zapytac co robic. Duzo pij, jedz zurawine, albo pij soki zurawinowe.

[link widoczny po zalogowaniu]

Kika444 (offline)

27-10-2016 16:09:59

Nowy Sącz
Właśnie chyba nigdy nie miałam, nie chce mi się często sikac, ale piecze mnie cały czas pęcherz, w pon robiłam badanie moczu i wszystko było ok to nie wiem skąd mi się to wzięło :'( nie mam telefonu do lekarza, jutro jestem umowiona na wieczór, ale boje się że może się coś fasolce stać :'(

kiara_q (offline)

27-10-2016 16:24:15

Wieliszew
Witaj MartyGłowa do góry! Nie zwracaj uwagi na faceta, wiem że samej może być ciężko, ale jeżeli będę mogła jakoś pomóc to napisz. Jest teraz z tobą twoje największe szczęście!!!

Pinki naprawdę mi przykro, niepokój jest zawsze najgorszy, wiem że to będzie trudne ale postaraj się nie zamartwiać. Moim zdaniem można brać nospę z antybiotykiem.

Kika......... no i się zaczęło, ja miałam zapalenia całą poprzednią ciążę więc jestem z nimi za pan brat! U mnie antybiotyki działały ale na krótko, poprostu ph w ciąży się zmienia. Lekarz kazał mi brać lactovaginal- probiotyk ginekologiczny, można w ciąży i jak coś się zaczynało to odrazu działałam, i jak najszybciej do lekarza. Można też neovaginal-to taki żel do smarowania, generalnie nawilża i hamuje rozwój złych bakterii i stosowany z probiotykiem dokarmia dobre.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-27 16:34 przez kiara_q.

Kika444 (offline)

27-10-2016 17:18:04

Nowy Sącz
Kiara ale to zapalenie nie wpłynęło jakoś źle na Twoje dziecko? Póki co chwilowo przeszło, ale boje się że zaraz po sikaniu wróci to pieczenie :-\

kiara_q (offline)

27-10-2016 17:33:10

Wieliszew
Kika nie wpłynęło źle bo od razu reagowałam. Jeżeli bardzo się źle czujesz to nie czekaj na ginekologa tylko jedź na ostry dyżur tam napewno ci coś dadzą. Też się bałam bo pierwszą ciążę poroniłam więc nie zastanawiałam się co kto pomyśli bo dziecko jest najważniejsze.

Kiedy masz wizytę?

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4504, Posty: 1121720, Użytkownicy: 69739.
Ostatnio dołączył/a kamaju.

Statystyki tego forum
Wątki: 442, Posty: 106164.