Czerwiec 2017

Wysłane przez nadina32 

Kika444 (offline)

27-10-2016 10:08:34

Nowy Sącz
Witaj Marty :-) gratuluję dwóch kreseczek :-* tylko szkoda, że są na świecie faceci, którzy w takim momencie się tak zachowują :-\ mimo wszystko trzymaj się i głowa do góry, wszystko będzie w porządku :-*

Pinki91 (offline)

27-10-2016 10:22:04

Hej sama nie wiem jak sie czuje. U mnie to nie byl delikatny bol, a silny i tępy, mdlosci mialam od 10 dni bardzo meczace(wymioty tylko przedwczoraj) nie bylam w stanie nic zjesc, a dzisiaj jestem w stanie zjesc nawet mieso. Wogole nie mam mdlosci, nawet najmniejszych. Oczywiscie sam fakt byl by dla mnie radosny, gdyby nie bol. Boje sie, bo poprzedni raz mialam pusty pecherzyk i wtedy tez nie krwawilam, ani nic takiego sie nie dzialo oprocz bolu brzucha, o ktorym wtedy myslalam ze jest normalny.

Marty- gratuluje, wszystko sie dobrze ułożysz. Nie jesteś sama smiling smiley)) od teraz towarzyszy Ci najwieksza miłośc Twojego zycia. A facet jak widac wiek o niczym nie swiadczy. Zreszta mam wrazenie ze 29 latkowie to sa jak dzieci.

[link widoczny po zalogowaniu]

Poxik (offline)

27-10-2016 10:22:40

Pinki91 nie ma czym sie martwić. Ja miałam raz taki ogromny ból ktory mnie wybudził ze snu, poszłam do gina i powiedział ze to macica sie powiększa stad ten ból. Często podobno po sexie tez tak jest. Powiedziala zeby brać spokojnie nospe jak boli. Nie martw sie!! Pamiętaj Że negatywne myślenie przynosi negatywne skutki!!! Miałaś juz jakies usg? Jeżeli nie masz długiego i obfitego krwawienia to nie powinnaś sie myśle martwić.!!

Ja dzisiaj na usg...zobaczymy co tam u mnie w brzuszku słychać smiling smiley 3majcie kciuki smiling smiley

Marty- przykro mi, ze przyszło Ci byc z kimś takim.....sad smiley

Pinki91 (offline)

27-10-2016 10:25:09

A w kraju, w ktorym mieszkam jak widać ciezarna do 10-12 tygodnia nikogo nie onchodzi. Nie wazne czy po przejsciach czy nie. Chociaz ponoc czasem podtrzymuje sie tu ciaze. Nie wiem najgorsze, że jestem teraz sama sad smiley(( w takiej chwili

Pinki91 (offline)

27-10-2016 10:27:00

Wezme ta nospe. Kupiłam w poprzedniej ciaży. Mam tylko nadzieje, ze nie zaszkodzi, bo biore jeszcze antybiotyk

Poxik (offline)

27-10-2016 10:56:33

Moim zdaniem bedzie ok. . Z tego co wiem tylko ibuprofen jest nam zakazany jeżeli chodzi o przeciwbólowe.

Kika444 (offline)

27-10-2016 10:57:01

Nowy Sącz
Kurde ale denerwujące jest to podejście w niektórych krajach że do 12 tygodnia kobietom się nie pomaga i je olewa, a przecież szybka reakcja jest najważniejsza, zawsze warto zwalczyć o to życie nawet w 7 czy 8 tygodniu, wiem że zazwyczaj to nawet lekarze nie są w stanie utrzymać ciąży na tym etapie, ale samo usg i sprawdzenie czy wszystko jest na miejscu dużo daje, bo uspokaja chociaż trochę przyszła mamę.
Pinki mdlosciami się naprawdę nie przejmuj, ja tak miałam z piersiami (to mój jedyny objaw), więc jak jednego dnia bolały a drugiego przestały zupełnie to odchodzilam od zmysłów, a one po kilku dniach znowu zaczynały boleć i tak na zmianę raz bolą a raz nie, więc już się tak bardzo nimi nie przejmuje :-) kurczę a co do nospy i antybiotyku to nie mam pojęcia, a na co ten antybiotyk bierzesz?

Pinki91 (offline)

27-10-2016 11:12:49

Na bakterie. Paciorkowce z grupy b. To normalna bakteria, ktora kazdy ma, ale jak zyje w pecherzu, pochwie lub odbycie to moze zagrazac dziecku przy porodzie. Antybiotyk to penicylina, napisane ze nie ma zadnych przeciwskazac fo brania w ciazy. Musze wyluzowac i poobserwowac sie co sie dzieje. Moze sie zaniepokoilam plamieniem i tak mnie rozbolało. Boziu nawet nie wiem kiedy zobacze ta moja fasolinke. W 9t1d ide tylko do rodzinnego na badanie moczu i inne pierdoly nie wiem jakie. Ciekawe kiedy wysle mnie na Usg mam nadzieje, ze nie w ostatni dzien 12 tygodnia .... Głupie to. stwarza niebePieczeństwo dla matki. Nie pisze pod tym wzgledem, że chciala bym zobaczyc moje dziecko juz w 5 tyg, bo mozna sobie narobic za duzo nadzieji, ale wlaśnie chociaz by ze wzgledu na ryzyko ciazy pozamacicznej, przeciez to moze zabic do 10-12 tygodnia, chyba warto sie upewnic że ciaza jest na miejscu. No, ale tak jest na swiecie, w krajach wysokorozwinietych. Niby chodzi o selekcje naturalna, ale nie raz ciaza rozwija sie dobrze, a jakies inne czynniki miesniaki czy onne dziadostwa moga ja zagrozoc, a moznaby takiej ciazy pomoc.

Kika444 (offline)

27-10-2016 11:25:15

Nowy Sącz
Kurde chore to jest na maksa :-\ wydaje się, że Pl taka zacofana, ale przynajmniej zawsze jak coś niepokoi można iść do gin i zrobić usg, nie ważne w którym tygodniu. A prywatnie też nie ma szans żeby się gdzieś dostać ?
Dużo lez, jak nie musisz to nie wstawaj i wiem że łatwo mówić, ale postaraj się nie stresowac, bo dzidzius też czuje Twój niepokój :-*

Pinki91 (offline)

27-10-2016 12:03:15

Tutaj nie ma prywatnych ginekologow. Tzn. Nie jest to tak powszechne jest kilku, ale na innej wyspie, na mojej nie ma. Leże, leże pomimo im mam przypływ energii, staram sie nie nakrecac, raczej nie jestem panikara wiem, że co ma byc to bedzie i staram sie zastanowic co boli i czy moze byc groźne. Teraz tak spanikowalam bo tu plamienie, silny bol i ustapienie objawow na raz to troche niepokojace, ale nie pozostaje mi nic innego jak czekać.

Jestem dobrej myśli.

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4504, Posty: 1121720, Użytkownicy: 69739.
Ostatnio dołączył/a kamaju.

Statystyki tego forum
Wątki: 442, Posty: 106164.