Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

Aniia (online)

13-01-2017 13:58:46

Bylam dzisiaj na ktg i niby jakies male napiecia i skurcze ale chyba nic wielkiego. Zauwazylam tylko ze od 2 nocy pobolewaja mnie plecy i dzisiaj jak byl skurcz na ktg to tez bolaly. Wiec moze cos sie zaczyna dziac.

Emems zazdroszcze tak szybkiego porodu.

Poziti gdybys miala jednak ta kroplowke to napisz jak to przezylas bo mnie tez strasza wywolywaniem.

Adusiunka i Ewa milego dnia zycze :-)

galka7 (offline)

13-01-2017 14:10:57

Łódź
Ewa żebym to ja wiedziała smiling smiley Póki co to bym tylko spała tongue sticking out smiley

Adusiunka (offline)

13-01-2017 14:16:56

Białystok
Ewuś u Nas bez zmian. Widzę, ze mamy bardzo podobne objawy. Tez raczej nie spodziewam sie rychłego porodu, pomimo, ze termin mam za 3 dni.
Aniia pewnie z niecierpliwoscią czekasz finału smiling smiley Jak juz cos zacznie sie na dobre to daj chociaz znać, będziemy trzymać kciuki. I pamiętaj bądź dzielna smiling smiley
Cos Kasiulka przestała sie odzywać po wczorajszym wyjściu ze szpitala...eye rolling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewa2060 (offline)

13-01-2017 15:23:09

Katowice/UK
Aniia tobie również miłego dnia życzę smiling smiley.
To powiedz mi jak ty do szpitala dojedziesz jak twój maz nie może odebrać telefonu, masz rodzinę w okolicy??

Galka to śpij ile możesz, oszczędzając siły na poród smiling smiley.

Adusiunka ty masz 3 dni, ja 15, wiec cos czuje, ze sama tu zostanę, bo to moje dziecię nie zdecydowane jest grinning smiley.

Misia86 (offline)

13-01-2017 15:24:51

Lusina
Część Dziewczyny dawno mnie u Was tu nie byłowinking smiley

Na początku chciałbym pogratulować wszystkim dziewczynom co już urodziły swoje dzieciaczki:**

My wyszlysmy ze szpitala 24grudnia z Martynka...Ogólnie u nas ok.. Malutka przybiera na wadze.dokarmiamy się mm ponieważ już coraz mniej mam pokarmu:/ale walczymy żeby było go więcej.
Martynka ma już ponad 4tygodnie.. Straszny z niej śpioszek bo muszę ją wybudzac do karmienia.
Ja troszkę zmęczona jestem,ale jakoś daję radęwinking smiley

A to moja malutka

pozitiVibration (offline)

13-01-2017 17:08:42

Tychy
U mnie się jednak chyba nic poważnego dziś nie zapowiada grinning smiley jak rano myślałam że ten masaż coś da tak teraz zwatpilam... do południa to mnie brzuch bolał jak na okres. Jak mi się napinal i twardnial to podbrzusze bolało strasznie. Potem zasnelam. Myślałam ze coś się to rozwinie. Potem miałam ktg i wyszło kilka skurczy takich mocnych i bolesnych. Ale na tym się skończyło. I tak jest do teraz. Podbrzusze troszkę boli a jak twardnieje brzuch to bardziej. Na wkladce mam ślady krwi i taki śluz jakby. Ale lezymy dalej winking smiley
Misia śliczna córeczka smiling smiley I to już tyle czasu minęło !
Aniia pewnie że dam znać jak wytrwam do kroplowki smiling smiley sama jestem ciekawa ale na jednych to działa szybciej na innych dłużej.

Aniia (online)

13-01-2017 18:02:36

Adusiunka jak się zacznie to postaram się napisać, ale myślę że weekend jeszcze spokojnie przechodzę, jutro mam termintongue sticking out smiley
Byłam pokazać gin moje ktg i stwierdził że są małe napięcia i kazał czekać. Jak się nie urodzę to 19.01 wizyta a 20.01 do szpitala.

Ewa w moim mieście mam wujka, który jest poinformowany że w razie gdyby męża nie było to on mnie zawozi do szpitala smiling smiley

Misia ale fajnie, że w wigilie byłyście już w domkusmiling smiley powodzenia z laktacją i odzywaj się do nas częściej smiling smiley

Poziti to życzę Ci, żeby u Ciebie jutro kroplówka zdziałała cuda i żebyś szybko urodziłasmiling smiley

Ewa2060 (offline)

13-01-2017 19:34:36

Katowice/UK
Adusiunka a ty gdzie sie podziewasz???

Misia super, ze się odezwalas, zaglądają częściej w miarę możliwości.
A Martynka jest cudowna smiling smiley.

Sylwia a ja juz miałam nadzieje, ze po tym masażu szyji cos sie u ciebie ruszyło, no nic czekamy dalej, a ty nas informuj w razie jakby sie cos zaczęło smiling smiley.

Aniia uffff dobrze, ze masz wujka, bo juz myslalam, ze będziesz musiała radzić sobie sama.

Adusiunka (offline)

13-01-2017 20:10:50

Białystok
Ewusia jestem, jestem. Ale już ledwo daję radę. Byłam już trzeci raz na spacerze. Tak okropnie spać mi się chce, że wychodzę co chwilkę z domku dotlenić siebie i synka. Do tego te bóle krzyża eye rolling smiley A jak chodzę to przynajmniej dolegliwości stają się lżejsze. Oby tylko nocka była w miarę spokojna. Po takim dniu jak dziś wolałabym aby w nocy nie rozpoczęła się akcja porodowa winking smiley
Misia masz prześliczną córeczkę! I te jej piękne ogromne oczka, cudo! :joliecouette:
Aniia ja termin mam za 3 dni, ale dr powiedział, że jak nie urodzę do 20.01 to też kładzie mnie do szpitala. Także jakby coś to mamy troszkę czasu, aby nasze maleństwa zmobilizowały się do wyjścia winking smiley
PozitiVibration czuję, że humor Tobie bardzo odpisuje. Tak trzymaj smiling smiley Chyba ja bardziej stresuje się Twoim jutrzejszym porodem niż Ty sama winking smiley Ściskam Cię mocno i przesyłam resztki swojej energii aby jutro Tobie jej nie zabrakło smiling smiley To już jutro kochana, kiedy ujrzysz to maleńkie cudo. Powodzenia!

Kasiulka85 (offline)

13-01-2017 20:24:25

Łańcut
Hej smiling smiley późno bo późno ale witam się dziś i ja smiling smiley
Adusiunka żebyś wiedziała że u siebie w łóżku to spało się jak w raju grinning smiley
Ewa oj tak , dzieci cieszą się ogromnie , dlatego nic nie pisałam bo mnie rozrywają winking smiley byliśmy w sali zabaw , pogralam z synkiem w cymbergaja aż mnie ręką rozbolala. Dziś córcia wymyśliła żeby zrobić urodziny jej maskotek i tak świętowaliśmy winking smiley długa bajka na dvd i mała wyżerka grinning smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4508, Posty: 1120688, Użytkownicy: 69960.
Ostatnio dołączył/a Ponurak.

Statystyki tego forum
Wątki: 448, Posty: 107192.