Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

Aniia (offline)

12-01-2017 20:40:15

MalinQ trzymam kciuki!

Moj hbs tez ujemnywinking smiley ja siedze caly tydzien wlacznie z sobota sama od 17 do 3 rano. Jutro ide na ktg, pewnie znowu nic nie wyjdzie ehh

Ewa zycze Ci zebys zdazyla dojechac do szpitala i znowu miala taki krotki porod smiling smiley my przy 1 raczej nie mozemy na taki liczyc

Adusiunka (offline)

12-01-2017 20:44:45

Białystok
Ewus Ci nasi mężczyźni to tacy delikatni winking smiley Jak tylko cos idzie nie po ich myśli, od razu szaleją. Z porodem bedzie podobnie. Czasami próbuje sobie wyobrazic jak moj maz zachowa sie w trakcie akcji.. Ale po chwili zaczynam sie śmiać i na tym kończą sie moje wyobrażenia co do zachowania meza w trakcie porodu grinning smiley
No chyba, ze mnie zaskoczy i zachowa spokoj. Ale o tym, to juz napisze Wam jak juz sama będę po wszystkim winking smiley
Po badaniu jasne, ze jestem spokojniejsza. Nie lubię kiedy mam cos nie dopięte przed ważnym wydarzeniem. A porod jest właśnie takim dniem, ze chciałoby sie wszystko zaplanować. Ale chyba nie zawsze tak sie da smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewa2060 (offline)

12-01-2017 20:48:19

Katowice/UK
Aniia moj pierwszy tez nie byl taki szybki, ale od drugiego to juz jakoś poszło grinning smiley.
Moj A pracuje od 7.00 do 18.00, ale na szczęście do domu ma 10 min, wiec w razie czego to nie będę długo na niego czekac.

Adusiunka a twój maz bedzie z toba podczas porodu??
Ojjj bardzo delikatnie, ciekawe jakby przeżyli poród grinning smiley.

A ja mam znowu skurcze, jak narazie co 20 min, a mała to zaraz mi dziurę chyba zrobi w odbycie tak tam ta główka pcha. Ratunku grinning smiley.

Adusiunka (offline)

12-01-2017 20:57:10

Białystok
Ewa moj maz bedzie przy porodzie. Nawet sam mi to oznajmił, ze chciałby.. Nie musiałam go namawiać ani prosić. Byłam bardzo zaskoczona jego decyzja. Wydaje mi sie, ze faceci raczej niechętnie przebywają w takich miejscach jak porodówka smiling smiley wsparcie w razie czego mam! grinning smiley
A Ty będziesz rodzic sama czy tez ze wsparciem?

Ty masz skurcze co 20min a ja co 20min chodzę do łazienki sie wypróżniać. Moje zwieracze zaczęły wariować winking smiley chyba mały uciska zbyt mocno, przez co nie kontroluje wypróżniania sie zarumieniony Trochę to krępujące i przykre ale cóż, nic nie moge na to poradzic. Dlatego chce aby to juz dobiegło końca.

Ewa2060 (offline)

12-01-2017 21:05:23

Katowice/UK
Adusiunka oczywiście, ze rodzic będę ze wsparciem, nie wyobrazam sobie porodu w samotności winking smiley.
Juz nie długo i wszystkie dolegliwości miną, może teraz nasza kolej, ty masz biegunkę ja skurcze grinning smiley, co ty na to winking smiley??

Adusiunka (offline)

12-01-2017 21:23:36

Białystok
Ewuś a ja na to jak na lato winking smiley Juz mi nie ma znaczenia data. Wcześniej martwiłam sie aby dotrwać do stycznia, aby synek nie był grudniowy. Ale teraz z perspektywy czasu tak mysle, ze nawet gdyby urodził sie w grudniu to nic by sie nie stało smiling smiley najważniejsze aby wszystko było dobrze i synek był zdrowy smiling smiley
Ja juz leżę w łóżeczku. Jestem dzisiaj jak papuć! Ani ręka ani noga. Na pewno dam znać jak zacznie sie akcja smiling smiley Ty Ewuś tez odpoczywaj i dawaj znać co i jak u Was.

Ewa2060 (offline)

12-01-2017 21:33:34

Katowice/UK
Adusiunka u nas dopiero 20.30, wiec aktualnie siedzę w łazience, bo maluchy sie kapia, ale za chwile tez ide sie położyć, bo moja corka ma ostatnio okres, ze bez mamusi nie zasypia i to jeszcze w naszej sypialni, później trzeba ja przenosić do jej łóżka, ale ja za to mam pretekst żeby iść wcześniej sie położyć grinning smiley.
Jakby sie coś działo to oczywiście będę pisać, ale cos czuje, ze nic z tego znowu nie bedzie.
Mam tylko nadzieje, ze dzisiaj w nocy będę spała, a nie jak wczoraj tylko dwie godziny.

Aniia (offline)

12-01-2017 22:32:42

Ewa moj w pracy nie ma dostepu do telefonu takze w razie gdyby sie zaczelo musze sobie radzic sama:p

Ale macie przeboje dziewczyny, ja dzisiaj w sumie dobrze sie czuje tylko synek jakos tak kopie ze albo w szyjke albo w pecherz bo taki dziwny bol mi sie rozchodzi..

Adusiunka (offline)

13-01-2017 08:30:03

Białystok
Dzień dobry mamusie smiling smiley
Jak Wam się dzisiaj spało? U Nas jedna z gorszych nocy. Sen przerywany skurczami, kilkakrotne zaliczanie toalety, a teraz napina się brzuszek co jakiś czas. Ale tak bardzo, że nawet siedzieć się nie da. Oj ciężko, ciężko.
Ewus Nie pisałaś w nocy, więc wnioskuje, że spałaś jak zabita i nic dzisiaj Ciebie nie męczyło smiling smiley No chyba, że nie zdążyłaś do Nas napisać i już masz maleństwo przy sobie grinning smiley
galka wczoraj na wieczór zamilkłaś..Czyżby dolegliwości się nasiliły?
PozitiVibration jak dzisiaj u Was rozpoczął się piąteczek, maleństwo nie pcha się na świat? Miałaś jeszcze jakieś badania?
Kasiulka nie ma to jak u siebie w domku smiling smiley Przez ten szpital pewnie zdążyłaś zatęsknić za swoim łóżeczkiem winking smiley Jak się macie od samego rana?
Aniia a Ty jak sie trzymasz?

Dzisiaj piątek 13-go. Pomimo tego co ludzie mówią, przeczuwam, że będzie to bardzo szczęśliwy dzień smiling smiley I mam nadzieję, że my wraz ze swoimi maluszkami będziemy bohaterkami tego szczególnego dnia grinning smiley Tego właśnie Nam wszystkim dzisiaj życzę, zatem miłego dnia kochane! winking smiley

galka7 (offline)

13-01-2017 09:02:55

Łódź
Adusiunka zamilkłam, bo miałam naprawdę silne skurcze, a oprócz tego co 10 min latałam do łazienki. Czuję parcie na odbyt i pęcherz coraz mocniej. W nocy to chyba 5 razy wstawałam w ciągu 8h. A oprócz tego dostaliśmy fotki z sesji i wybieraliśmy, które bierzemy winking smiley
Ale z Waszymi konwersacjami jestem na bieżąco :*
Co do porodu rodzinnego: mój mąż też będzie ze mną, niemniej jednak zdaję sobie sprawę z tego, że może nadejść moment, że jednak podziękuje za "takie atrakcje" grinning smiley Uważam, że nic na siłę.
I to niby my jesteśmy tą słabą płcią? Phi....
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4482, Posty: 1122039, Użytkownicy: 69578.
Ostatnio dołączył/a Marlenna.

Statystyki tego forum
Wątki: 435, Posty: 105626.