termin Październik

Wysłane przez mbialkowa 

noreczka (offline)

09-03-2014 13:15:33

Ostrowiec Świętokrzyski
klau nie martw się na zapas, może dla pewności zadzwoń do lekarza i zapytaj, jak możesz się chronić przed zarażeniem.
Ja dziś dziewczyny czuję się nienajlepiej... Chyba wczoraj przytrułam się świeżym ogórkiem, dziś co nie zjem to wymiotuję :/ Po śniadaniu, po obiedzie... Martwię się trochę sad smiley Muszę dziś się lekko podietować.

pauula228 (offline)

09-03-2014 18:54:47

poznan
mbialkowa jak lekarz mi moze robic usg na kazdej wizycie jesli chodzilam do niego przez ostatnie 6 tygodni co tydzien,usg mam robione co miesiac wiec nie wiem o co chodzi
noreczka ty bidulko co ty masz z tymi wymiotami
mnie dzisiaj troszke pobolewa brzuch

klau (offline)

10-03-2014 08:28:08

Chełm
noreczka strasznie współczuję sad smiley
mnie ostatnio tylko strasznie mdli i zgaga mnie meczy ale cos mi sie wydaje, ze na zgage to jeszcze za wczesnie, a niby nie jem nic co by to az tak powodowalo.

taka ladna pogoda a my przez to choróbsko w domusad smiley
chyba bede chodzic na basen, mam niedaleko, bo juz tak sie czuję cieżko, ze szok.

paulinadorota (offline)

10-03-2014 09:12:20

dolnoslaskie
Cześć dziewczyny.Mój doktorek tez zawsze robi usg,i faktycznie uważam to za rozsądne-w jaki sposób można dowiedziec sie co u bejbi na podstawie badania manualnego?
Moja następna wizyta 19go.
Ja nie mam żadnych mdłości,a szkoda może bo zaczęłam się tak obżerać,ze dupsko rośnie.Wciąż mam na coś ochotę.Musze się powstrzymać,bo bardzo,ale to bardzo nie chcę duzo przytyć.I tak jestem teraz grubsza,niż 10 lat temu w ostatnim miesiącu ciąży!!!
Mnie codziennie dzień i noc tak "ciągnie" w dole brzucha,odczuwam taki ból,takie parcie,ale przynajmiej wiem,że coś tam się dzieje.Piersi trochę "odpuściły",ale nadal sa bolesne.
dziewczyny a kochacie się teraz normalnie ze swoimi facetami? Ja odczuwam takie pieczenie,w ciaży z Marcelem tez tak miałam

mbialkowa (offline)

10-03-2014 09:42:23

Radomsko
cześć Paulinadorotasmiling smiley

to super,ze nie masz mdłości. Ja raz mam, raz nie, dzisiaj akurat muli mnie od rana. Ale nie jest źle, daję radę. Co do kochania, to faktycznie możesz odczuwać pieczenie( bo śluzówka jest rozpulchniona), ja do 12 tygodnia odpuszczam, bo boję się poddać,,szale namietnoscismiling smiley)", ale od drugiego trymestru to spokojnie nadrobię z mężusiemsmiling smiley MNie pobolewa ząbek-muszę isc do dentysty i jeszcze wczoraj wyrzuciło mi aftę w buzi-ale ponoć niegroźna. Brzucha natomiast praktycznie w ogóle nie czuję, zupełnie. Ale to zależy od kobiety, jedna ma tak, a druga inaczejsmiling smiley Czasami faktycznie coś pociągnie tak sporo ponizej pępka, ale puszczasmiling smiley

noreczka (offline)

10-03-2014 14:43:01

Ostrowiec Świętokrzyski
Cześć dziewczynki smiling smiley
Ja dziś pokonałam jakoś mdłosci jedząć mniejsze ilosci i częściej. Nawet posprzątałam ładnie w domku, jeszcze pokój mi został winking smiley Co do bólu brzucha to czasem odczuwam coś na kształt ciągnięcia czy ukłucia właśnie, ale to rzadko. Piersi też na razie mniej bolesne smiling smiley A co do przytulanka z mężem ja mam jakieś dziwne opory i dużo mniejsze libido, ale czasem udaje się mu mnie nakłonic na małe co nieco smiling smiley I wtedy mam takie smieszne uczucie jakby prąd przechodził mi tam w srodku smiling smiley Ale nie powiem, jest to bardzo fajne smiling smiley
Czy u Was też taka piękna wiosna ? Aż chce się żyć smiling smiley !

pauula228 (offline)

10-03-2014 19:11:01

poznan
hej laseczki jeszcze tydzien i wracam do pracy juz dzis mi sie nie chcesmiling smiley
NORECZKA super ze ci sie udalo pokonac te mdlosci
ja tez znalazlam patent na moje bole glowy robie sobie pol kubka zielonej herbaty ale z paczki a nie lisciastej no i oczywiscie nie mocnej i przechodzi pytalam sie mojej gin i powiedziala ze dobrze i pomaga tez herbata z imbiru
my z mezem zaczelismy przytulanka 2 tygodnie temu ale tylko 1 raz na weekend hihi trosze sie boje wiem ze to glupie i tez mam takie dziwne uczucie pieczenia ale to normalne no i brzuch tez mnie ciagnie
dzisiaj pogoda piekna specer w parku zaliczony czuc wiosnesmiling smiley

paulinadorota (offline)

11-03-2014 10:43:59

dolnoslaskie
Paula228 czytałam ,ze zielona herbata w ciązy nie jest wskazana,ponieważ zawiera kofeinę.Ja jej teraz nie piję,ale sama byłam zdziwiona.Mnie strasznie nawala głowa-dzisiaj znowu od rana,a już myslałam,ze mam to za sobą,chyba zrobię sobię tą zieloną herbe,bo czuję sie jakbym miała kaca,albo coś podobnego.Łeb mi pęka!
Wczoraj dałam oddziałowej zaświadczenie,wiec nie mam juz nocek i jutro się dowiem co do zmian w grafiku,prawdopodobnie nie będe miała 12-tek tylko 8 godzin,co akuraty jest bardzo negatywne.Jak odbębnię 12 godzin,to potem mam 2,3 dni wolnego a tak...codziennie w pracy.Ale moje kolezanki sa bardzo zyczliwe i dbają o mnie,żebym nie dżwigała,omijała tomograf i rentgen itd.
Co do przytulanek to nie widze przeszkód,az się dziwię Wam dziewczyny,ze tak trzymacie się na wodzy:-) ,a raczej Waszych facetów.Fakt,ze tez mam spadek libido przez obolałe piersi i pieczenie w środku,ale nie wyobrażam sobie trzymac na dystans mojego faceta,jesli lekarz zezwolił.Nie ma przeciwskazań.Fakt,ze uczucie dosyć dziwne.
Od rana żle się czuje,mam rozwolnienie,zołądek mnie pobolewa no i głowa.Za 8 dni mam wazną wizyte,bo USG z serduszkiem.Ciesze się,że gin mój na mnie nakrzyczał,ze mam przestać panikowac i obsesyjnie robić betę hcg itd.Teraz licza sie dla mnie jedynie wizyty u Niego.

paulinadorota (offline)

11-03-2014 10:47:39

dolnoslaskie
Acha,mój gin kazał mi łykac po 3 tabletki Foliku,kupiłam sobie tez Omega med Optima DHA,kolezanka mnie namówiła.Można je łykac cała ciążę,to te kwasy omega -3.troche drogie bo 60 zł,ale na 30 dni.Mam zamiar łykac całą ciążę.A wy coś przyjmujecie?

pauula228 (offline)

11-03-2014 11:27:29

poznan
PAULINADOROTA wiem ze zielona herbata ma kofeine zwykla tez ale jak nie pije sie mocnej to ok trzeba jakos sie ratowac przed tym strasznym bolem ja tylko pije gdy glowa daje mi mocno do wiwatusmiling smileymoja kuzynka przez cala ciaze pila jedna filizanke slabej kawy bo miala taki apetyt i tez bylo ok ja na kawe patrzec nie mogegrinning smileynigdy nie bylam wielbicielka kawy
ja biore kwas foliowy i zestaw witamin no i nie wiem co zrobic bo za poltora tygodnia kwas mi sie konczy i nie wiem czy jeszcze go brac czy wystarcza same witaminy co myslicie bo to juz bedzie 12 tydzien

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4269, Posty: 1062185, Użytkownicy: 56132.
Ostatnio dołączył/a sysunia.

Statystyki tego forum
Wątki: 314, Posty: 43121.