Ex Staraczki czyli te, którym się udało ciąża karmienie piersią

Wysłane przez Jersey 

Avis (offline)

07-10-2016 12:08:18

Biała Podlaska
Dość długie, ale zawsze takie miałam. Biorę już swoje wspomagacze i liczę na to, że się uda smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

zaczarowana22 (online)

07-10-2016 12:09:38

Trzeba wierzyć w to że się uda smiling smiley

zabolinka (offline)

07-10-2016 14:07:23

Lublin
Avis dziekuje ze pytasz. Moje samopoczucie dzis calkiem dobre, chociaz malutki cos marudzil troche. Juz nie wiedzialam co z nim robic. Najedzony, pielucha czysta a on marudzi, placze i nie wiem czego chce. Jeszcze troche placzliwa jestem, ale mysle ze to hormony sie stabilizuja i dlatego.

Dziewczyny ja wierze ze teraz wasza kolej! Mocno trzymam kciuki

Mini dziekujemy za piekny prezent! Kolderka jest super!

Jersey (offline)

07-10-2016 14:16:15

Kołobrzeg
Zaczarowana no brzunio juz troche urosl winking smiley Ruchy tez juz czuje (swoja droga, dopoki dziecko jest male to piekne przezycie smiling smiley A z drugiej strony wiem, ze jak tylko podrosnie, to juz tak kolorowo nie bedzie i zebra mi okopiewinking smiley ) a czuje sie bardzo ok smiling smiley Tylko wczoraj mialam taki dziwny ucisk na klatke piersiowa i troche bolalo. A poza tym mam sie dobrze smiling smiley
Justynad witaj! smiling smiley
Elske ale byk z tego Twojego Chlopca smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Jersey (offline)

07-10-2016 14:25:09

Kołobrzeg
Avis baw sie dobrze!!! smiling smiley smiling smiley smiling smiley To milo, ze zapytalas meza o zdanie odnosnie staranek. To b.wazne zeby obie osoby tego chcialy i byly gotowe po takim przezyciu. Widac zgrana z Was para. Bardzo dobrze sie rozumiecie. No to bedziemt teraz wszystkie czekaly na dobre wiesci smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Jersey (offline)

07-10-2016 14:28:51

Kołobrzeg
Zabciu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! Duuuzo zdrowka dla Ciebie, Hubercika i Mezusia!!! Spelnienia marzen i jak najwięcej przespanych nocy!!! smiling smiley smiling smiley smiling smiley :*

elske (offline)

07-10-2016 14:49:44

Stavanger
Zabolinka...WSZYSTKIEGO DOBREGO!
Jersey....nie jest tak źle smiling smiley....niby chłopak duży,ale jego ruchy ani razu nie sprawiły mi bólu....może najzwyczajniej jest delikatny dla swojej mamy smiling smiley.
Oby tak było przy porodzie smiling smiley
Dziś trochę posprzątałam i teraz leżę i bolą mnie plecy....a jeszcze w planach mam farbowanie głowy...bo tu poród zaraz,a później nie będę mieć czasu....

zabolinka (offline)

07-10-2016 15:55:19

Lublin
Jersey, Elske dziekuje bardzo kochane :* stara sie robie tongue sticking out smiley

kokosek (offline)

07-10-2016 16:19:30

Prabuty
Zabcia zdrówka, szczęścia, spełnienia marzeń i szybkiego powrotu do formy ! :-)

Pytanie za 100pkt ile się je batona marsa? Zrobilam kawę dla siebie i męża, wzielam batona no i zjadłam na co
Paweł ' a ty juz zjadlas?!'
Ja - No kurde ile miałam go jeść?
Paweł - z pół godziny? Nie lubisz sie delektować?
Ja - lubie, ale trzecim z kolei, a nie pierwszym

Spojrzał na mnie jak na łakomczucha..( on slodyczy nie je to tego nie zrozumie chyba nie?) :-)

minimousedot (offline)

07-10-2016 17:01:08

Kraków
Avis ja myślę, ze strata tez coś w Szymonie ruszyla, bo nie miec to nie wiesz jakie to uczucie jak juz jest... trzymam kciuki :*

Elske ja tez farbowalam jakos 2 tyg przed porodem, w sensie, przed pobytem w szpitalu ale urodzilam wcześniej wiec 2 tygodnie winking smiley

Zabka jeszcze raz wszystkiego co najlepsze :*

Kokosek jeszcze pare tygodni i bedziecie jedzenie polykac, ja juz nie pamietam jak to zjesc cos cieplego, albo napic sie gorącej herbaty xD swoją drogą Jaga ma detektor, jak tylko zaczynam sobie robic jedzenie to zaczyna wyc...

My dzisiaj mialysmy pierwsza wycieczke autobusem i tramwajem... zadzwonila do mnie Pani z UM ze dalam jej zaswiadczenie o dochodach za I kwartal 2016 a ona potrzebuje tylko za luty i zebym jej to jeszcze dzisiaj dowiozla bo jak zloze do 10 to pod koniec miesiaca dostane becikowe. Maz wzial auto, siostra akurat z Korkiem u lekarza (paskudnie jej wychodzi 3 dolna az dziaslo pękło prawie na pol) wiec czy tam czy tak ubralam dziecko cieplo, dolozylam watoliny do spiworka i jedziemy. Nie chce mi sie nawet wypowiadac o tym, ze nikt Ci nie pomoze z wozkiem ani nie zrobi miejsca tam gdzie maja parkowac wozki... w kazdym razie nasz klejnot MOPSu sobie pojezdzil winking smiley

A no i ważyłam Jage, 5,300 kg a ja mam jeszcze paczke pampersow 2, paczke dada 2, paczke toujours 2 i paczke babydream 2, a rozmiar 2 to 3-6 kg... winking smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6005, Posty: 1189526, Użytkownicy: 67582.
Ostatnio dołączył/a marta_adamik.

Statystyki tego forum
Wątki: 231, Posty: 96196.