Ex Staraczki czyli te, którym się udało ciąża karmienie piersią

Wysłane przez Jersey 

zaczarowana22 (offline)

06-10-2016 12:43:13

Zabolinka a siostra starała sie już w pierwszym cyklu po okresie czy czekała tyle ile lekarz kazał?

kokosek (offline)

06-10-2016 14:07:31

Prabuty
Melduje się ! W domu jestem, a zalatana jak nie wiem.. i leń mnie dopada.. spać bym tylko chciała smiling smiley

Mini no przeczytałam o tych paczkach, weź.. za co Ty przepraszasz?

Lena na pewno wszystko jest ok, ciąża ciąży nie równa smiling smiley

Avis, Kami, Zaczarowna - ja czekam na wasze pozytywne testy w tym miesiącu !

Co do prezentów to ja Wam powiem, że z jednej strony głupio, a z drugiej wiem, że to ułatwia sprawę. Mam taką małą listę dla rodziny, nic drogiego, ale na pewno się przyda smiling smiley Drogie rzeczy zostawiam na głowie naszej i dziadków ! hahaha
Ostatnio moi rodzice coś mówili, że pod podusie będą wkładać to się Paweł śmiał, że niech przelew zrobią, bo taka gruba koperta pod poduszke się nie zmieści grinning smiley grinning smiley czub smiling smiley (oczywiście wszystko w formie żartu, bo i moi rodzcie i teście to już Kostka obkupili smiling smiley )

Mnie dziś plecy łupią, skacze na piłce i czekam na wyjście Kostka.. Jejku jak ja bym chciała żeby on już wyszedł.. dziś jeszcze głowa mi pęka..

zabolinka (offline)

06-10-2016 14:08:36

Lublin
W sumie moja siostra nie poronila tylko miala lyzeczkowanie bo endometrium jej przerastalo. Ale w sumie zabieg ten sam.

[link widoczny po zalogowaniu]

zaczarowana22 (offline)

06-10-2016 14:28:25

Zabolinka to mnie pocieszyłaś smiling smiley Póki co czekam na @, pare dni temu miałam niewielkie plamienie i myślałam że to już ale do teraz cisza :/ Chciałabym już się strać.
Kokosek jeszcze troche i maluszek będzie z wami smiling smiley

Jersey (offline)

06-10-2016 14:48:45

Kołobrzeg
Avis, Zaczarowana, Kami to Wasz czas!!!
Dziewczyny o ile sie nie myle oczywiście to narkoze podaja w zastrzyku i po tym sie zasypia, a maske podaja z tlenem. Ale moge sie mylic winking smiley
Kokosku, dobra organizacja to podstawa smiling smiley Lepiej niech bliscy kupią to co potrzebujecie, niz pozniej macie sie martwic co z tym zrobic. smiling smiley
Mini a Ty nie przesadzasz czasem? Za co Ty przepraszasz??? Wpierdolu chyba dawno nie dostałas grinning smiley grinning smiley grinning smiley

zaczarowana22 (offline)

06-10-2016 15:00:12

Jersey moze masz racje smiling smiley Ja pamietam że położyłam sie na fotelu podali mi coś do wenflonu i mnie nie bylo.
Jak sie czujesz? Ruchy maluszka już czujesz? smiling smiley Brzuszek jest? smiling smiley

lena25 (offline)

06-10-2016 15:15:11

Norway
Avis, Kami i inne staraczki mysle, ze nikt tu nie bedzie mial nic przeciwko Waszej obecnosci :-) my bedziemy Was wspierac, doradzac i trzymac mocno kciuki za fasolki, a jednoczesnie nikt juz nie bedzie zniesmaczony naszymi ciaglymi opowiesciami o ciazy i dzieciach :-)
Im nas wiecej tym weselej :-D
Zabolinka, dzieki za pocieszenie :-) jakos to zniose, oby nie bylo zagrozenia dla malej.
Elske, dzieki ze pytasz :-) jakos sie taczam winking smiley suwaczek mi dzis pokazuje poczatek 30tc. :-) Raz lepiej, raz gorzej. Zdarzyly mi sie ostatnio wymioty i mdlosci chyba wrocily :/ moze nie tak jak w 1 trymestrze, ale ....poki co przyplyw energii i syndrom wicia gniazda mi nie grozi :/ wszystko mi ciezko.mam nadzieje, ze jeszcze odzyskam troche sily, zeby przygotowac wyprawke i mieszkanie na przyjscie cory :-)
Elske, chodzisz prywatnie do gina? A do poloznej chodzilas czy tylko do rodzinnego?
Ja na nastepnej wizycie poprosze swojego o skierowanie do gin, bo tez chce zobaczyc co u corci :-)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-06 15:16 przez lena25.

Aniia (online)

06-10-2016 16:00:16

Ale się tutaj dzieje smiling smiley wątek ożył na nowo widzę i bardzo mnie to cieszy smiling smiley

My dzisiaj robiliśmy kolejne zakupy do pokoiku maleństwa, teraz wybieram karnisz, maskownice do kaloryfera ;-) lubie takie zakupy tylko szkoda, że z konta maleje tongue sticking out smiley

A powiedzcie mi, pierwsze l4 płaci pracodawca więc dzisiaj mija miesiąc za który mi zapłacił a z zusu dostanę za pełny miesiąc kolejny czyli dopiero w listopadzie?

elske (offline)

06-10-2016 16:07:37

Stavanger
Lena....ja korzystam z tej standardowej opieki bezpłatnej.Na przemian rodzinny z położną.Tyle,że marudziłam cały czas,że się boję i czuję,że.moje dziecko jest za duże itd....no i że mam niedoczynność tarczycy.Lekarz rodzinny skierował mnie na usg do szpitala no i dzisiaj na nim byłam.A położna w między czasie nie potrafiła powoedzieć jak jest ułożony.
Młody jest 24%większy niż standardowo,waży na dzień dzisiejszy 3700g....i właściwie gotowy jest do wyjścia.Główką ułożony w dół,tyle że ta nie siedzi jeszcze w kanale rodnym...cały czas się rusza smiling smiley...ale tak było przy każdym usg przez całą ciąże.
Jeśli dotrwam do terminu porodu to przewidywana masa urodzeniowa będzie ok 4300g.
Wyznaczyli mi też następne usg w szpitalu za dwa tyg. Więc spoko....no chyba,że się wcześniej wypakuje smiling smiley.
Młody jest gotowy do przyjścia na świat,więc decyzja należy do noego

justynad (offline)

06-10-2016 16:23:33

Witam mamusie ,staraczki i ciazowki smiling smiley jestem mamą 8 miesiecznego szkraba miałam w planach kolejne maleństwo w 2017 narazie walczę z nieregularnym @ i ciężko mi to idzie .
Mam nadzieje że mogę do was dołączyć smiling smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4508, Posty: 1120692, Użytkownicy: 69960.
Ostatnio dołączył/a Ponurak.

Statystyki tego forum
Wątki: 254, Posty: 97519.