Ex Staraczki czyli te, którym się udało ciąża karmienie piersią

Wysłane przez Jersey 

Ewa2060 (offline)

11-01-2017 20:45:56

Katowice/UK
Avis dziękuje, oby poród byl szybki jak ostatnio, tylko nie za szybko bo muszę mi podać antybiotyk smiling smiley. Fajowy masz juz brzuszek smiling smiley.

Anima dobrze, ze ciśnienie sie unormowalo smiling smiley. Niestety to nie my decydujemy kiedy nasze dzieciaczki przyjdą na swiat.

Mini bardzo dobrze, pilnuj kolejki grinning smiley.

Aniia a jaka różnica jest pomiędzy tymi szpitalami, u nas jest jeden, wiec nie mam wyjścia, drugi oddalony o prawie godzinę.

[link widoczny po zalogowaniu]

Aniia (offline)

11-01-2017 21:58:30

Ewa roznica jest spora, w tym oddalonym jest oddzial neonatologiczny, sala porodowa jest jednoosobowa i jest lazienka w pokoju :-) ogolnie warunki sa o wiele lepsze takze licze ze zdaze dojechac.

Ewa2060 (offline)

12-01-2017 08:20:16

Katowice/UK
Hejka!!

Aniia no to trzymam kciuki, abyś zdążyła dojechać do tego szpitala jak juz sie akcja porodowa rozpocznie smiling smiley.

Ja wczoraj myslalam, ze nadszedł moj czas pojechania do szpitala i wepchania sie w kolejkę grinning smiley, ale niestety nadal czekam eye rolling smiley. Wczoraj dostalam skurczy co 10 min dość bolesnych, nawet po ciepłym prysznicu nie chciały ustąpić, ale niestety po trzech godzinach wyciszyly się, miałam parę w ciągu nocy, ale teraz jak narazie cisza, dzisiaj wizyta u poloznej, chciałabym żeby mnie zbadała tam na dole czy sie jakies rozwarcie nie robi, ale jakoś na to nie licze eye rolling smiley.

lena25 (offline)

12-01-2017 10:50:30

Norway
Aniia, wiem, roznie to bywa, ale spokojnie. To Twoj pierwszy porod wiec raczej tak szybko nie pojdzie. Ja tez mialam ponad 40km do szpitala, a rodzilam drugi raz (a wlasciwie trzeci), jak skurcze beda przez kilka godzin co 10-7min wtedy trzeba jechac ...
Nie stresuj sie nie potrzebnie. Bedzie dobrze!smiling smiley

Ewa, noo cos Cie corcia coraz straszy... wiem, ze to juz meczace. Sama juz nie moglam sie doczekac kiedy te moje przepowiadajace zamienia sie w regularne skurcze... wytrwaj jeszcze troche smiling smiley
Anima, Ty tez jeszcze poczekaj.chwile smiling smiley na pewno wszystko bedzie ok smiling smiley

W ogole to fajnie macie dziewczyny, bo bobasy Wasze beda juz z nowego roku smiling smiley choc tylko troche mlodsze od mojej Nasti winking smiley
Ale ..nie zaluje, ze nie chciala sie przeterminowac w brzuszku winking smiley
Avis, jaki sliczny brzusio grinning smiley niech rosnie bąbelek kochany i juz mamie nie dokucza!smiling smiley

U nas nocnych przygod niekonczace sie pasmo :/ to juz standard, ze wtedy kiedy ja bym sie wieczorem kladla (21/22) corcia sie budzi i ... mimo, ze moze by i pospala to (chyba) brzuszek jej nie daje sad smiley przysypia wciaz ciagajac smoka, czasami juz zasnie i... po chwili znow sie budzi. dopiero okolo 2 udaje sie w koncu wespac i spi.kilka godzin. Okolo 5-6 znow pobudka na jedzenie i rozbudzenie na jakas godzinke, dwie... w dzien lepiej, duzo spi.
Odstawilam juz mleko i nabial i zaczelam podawac Delicol... zobaczymy. Jest to baaaardzo meczace sad smiley poki co mam jakas pomoc, sama bym chyba sie zalamala sad smiley nie wiem jak pomoc dziecku... boje sie, ze moje mleko jej po prostu nie sluzy ....biedna stęka, napina sie, wygina...kupki robi raczej rzadkie, ale... ostatnio sa wlasnie takie jakby niestrawione biale grudki.... :/ no i ulewa i wymiotuje chyba tez za duzo sad smiley takze moje powtórne macierzynstwo zaczelo sie dosc bolesnie sad smiley najgorsza jest bezradnosc....

lena25 (offline)

12-01-2017 11:29:00

Norway
Dziewczyny, jutro mija 4tyg od porodu a ja wciaz jade na podpaskach :/Myslicie, ze to normalne, ze tyle czasu krwawie? (Wydaje mi sie, ze po pierwszym porodzie trwalo to krocej).....

Aniia (offline)

12-01-2017 17:12:00

lena jak zaczną mi się w końcu jakieś skurcze to będę Was na forum pytać czy już jechać czy nie tongue sticking out smiley mam nadzieje, że któraś mi wtedy odpisze hehe smiling smiley
Mąż albo będzie w pracy albo zacznie panikować w domutongue sticking out smiley

Współczuje Ci tych ciężkich nocek, ale z czasem pewnie wszystko się unormuje i mała zacznie przesypiać nockismiling smiley

AnimaVilis (offline)

12-01-2017 17:48:10

Gliwice
Mam 30 stycznia urodziny... już 30 mi walnie... ciekawe czy urodzę Franusia w wieku 29, czy 30 lat.. tongue sticking out smiley smiling smiley

Byłam z dzieckiem u alergologa, bo znów się dusił i w ogóle myślałam, że zaraz wylądujemy w szpitalu i co się dowiedziałam? W sumie nic nowego, że Franek jest genetycznie wszystkim obciążony.. że znów mam karmić jak nadłużej-przynajmniej te 13 miesięcy jak starszaka, że od urodzenia emolienty, bo one chronią skórę, itd... więc choćby nie wiem co będę walczyć o laktację... uda się... w miarę mamy sprawy mieszkaniowe "załatwione", rok macierzyńskiego-muszę dać radę!

Z mężem to niby było wszystko dobrze, odbudowywaliśmy nasz związek, a od kilku dni mam wrażenie, że się pieprzy-ech...

Lena współczuję Ci.. niestety nie pamiętam ile krwawiłam po porodzie... na pewno długo plamiłam...

Prosimy o kliknięcia:

zabolinka (offline)

12-01-2017 18:42:32

Lublin
Lena rzuc sobie okiem na to co tu pisza [link widoczny po zalogowaniu] grudkowate kupki sa normalne dla dzieci karmionych piersia.

Aniia aby tylko nie w nocy bo beda tu wszstkie spac tongue sticking out smiley ja nie pomoge bo ja zadnych skurczy nie mialam i mialam cc

Ewa2060 (offline)

12-01-2017 19:07:08

Katowice/UK
Lena tylko, ze ja w żadnej ciąży nie miałam przepowiadających, wiec dla mnie jest to nowość. Nie mam pojęcia jak długo to może potrwać, jak to było u ciebie??
Co do krwawienia to ja po każdej ciąży krwawilam 6 tygodni, ani dnia krócej.

Po wizycie u poloznej wszystko ok, ciśnienie, mocz, tętno malej, niestety tak jak przypuszczalam, żadnego badania zrobic mi nie chciała, dopiero po terminie, żeby wywołać poród, wiec dalej nie wiem jak sytuacja tam na dole wygląda. A mała jest juz głową całkiem na dole, dlatego przy skurczach, czuje parcie na odbyt, wiec teraz poród może rozpocząć sie w każdej chwili, tylko niech ktoś mi powie kiedy eye rolling smiley

kokosek (offline)

12-01-2017 19:25:51

Prabuty
Lena ja krwawilam ok 5 tyg a do 8 budziłam

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4488, Posty: 1122629, Użytkownicy: 69595.
Ostatnio dołączył/a saandraa.

Statystyki tego forum
Wątki: 250, Posty: 97155.