Ex Staraczki czyli te, którym się udało ciąża karmienie piersią

Wysłane przez Jersey 

lena25 (offline)

07-10-2016 22:38:17

Norway
Elske, ja wlasnie nie wiem czemu nie moge z Remy zamowic, bo niby tam trzeba sklep wybrac, a nie ma z czego i mi nie wysyla zgloszenia :/ a z Kiwi to produkty/probki Libero?
Musze sie zorientowac gdzie teraz najbardziej oplaca sie pieluchy kupowac, bo kiedys w Rimi byla co 4ta paczka gratis.
Kokosek, ja juzczytalam ten post mamyginekolog i.... troche namieszal mi w glowie choc... mnie on juz tak bardzo nie dotyczy, bo jestem po 3 poronieniach sad smiley
Wiem co czujesz, pamietam jak to jest na koncowce. Chcialoby sie juz, bo czujesz sie gotowa (i zmeczona ciezarem) choc do terminu jeszcze tydzien, dwa...
Jersey, przykro mi bardzo z powodu choroby taty sad smiley
Ehh... niestety nie kazdy ma tak dobrze, ze wszystko od rodzicow dostaje. A potem mu jeszcze zawsze i o kazdej porze sie dzieckiem zajmą... u mnie w rodzinie przyfarcilo sie tylko siostrze, ktora chyba sobie z tego sprawy nie zdaje i nie docenia :/ a tesciowa z kolei chcialaby byc najlepiej utrzymywana przez dzieci, a z wnukami moze kilka dni by wytrzymala i by podziekowala....

Dziewczyny, korzystam z wolnego czasu poki jeszcze moge :-) Choc juz sie ograniczam w tych przebiezkach, bo to zwyczajnie cholera boli :/ ja w przeciwienstwie do Kokoska chce zeby mala jeszcze posiedziala w brzuszku :-)

[link widoczny po zalogowaniu]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-07 22:40 przez lena25.

minimousedot (offline)

08-10-2016 03:27:56

Kraków
Lena Ty masz jeszcze czas, a Kokosek tak wlasciwie może zaczac rodzic lada chwila, przypominam, ze w 36+6 Jagoda juz miala 5 dni winking smiley

Jersey przykro mi z powodu taty sad smiley aczkolwiek zostawianie platnosci nieuregulowanych ktore sa na Ciebie to po prostu swinstwo. Sama bedziesz miala w chuj wydatków, a macierzyńskie przy najnizszej nie powala...
Mnie ostatnio mama powiedziała, że jak juz mam serdecznie dosc Jagi to zebym ja przyniosla (mieszkamy pietro w pietro), ale tez widze, ze jest zmeczona bo siostra ciagle jej Kore zostawia, a po pierwsze mama ma 6 dych, trzyma sie swietnie ale jednak, a po drugie chciałabym zeby moje dziecko jak sobie cos zrobi to krzyczalo "mama" jako pocieszycielke a nie "baba" bo dla Kory jak babcia wroci z pracy to juz nikt nie istnieje...

Zabcia super! Ponoc przy kp szybko kg leca smiling smiley)))
Bedzie mial Hubcio mame dzage smiling smiley)))

Kokosek jeszcze chwila i juz, potem bedziesz chciala go wepchnac spowrotem winking smiley

A ja... odczuwam prawdziwa satysfakcję. Po kapieli Jaga zazwyczaj pomarudzi do 22-23 i usypia do 2-3. Poniewaz moj maz wczoraj o 22 oddal mi ryczace dziecko mowiac ze jest zmeczony i idzie spac, dzisiaj ja o 22 mu powiedzialam, ze jestem zmeczona i nara.

Poza tym mam @, znowu... ostatnia sie skonczyla w nd, ta mniej obfita ale bardzo bolesna....

elske (offline)

08-10-2016 06:06:26

Stavanger
Lena....a reme wybierasz tą najbliżej siebie....i co,nie wyskakuja zadne jak wypelniasz formularz?
Tak,z kiwi to produkty libero,ale taka sobie ta paczuszka,choc w niej wlasnie znalazlam karte,ze co 4 paczka pieluch,podpasek gratis smiling smiley
Wiec moze oni przejeli to po rimi. smiling smiley

kokosek (offline)

08-10-2016 06:28:34

Prabuty
Jeesey bardzo mi.przykro z powodu choroby taty.. co nie zmienia faktu ze zostawil.cie lekko w dupie z tymi wydatkami, a kompletowanie wyprawki to nie mały wydatek..

Lena ja się nie znam.. wydaje mi się że jeśli od poczatku jest ok i nagle coś się spieprzy to ten tekst pasuje, bo raczej jakby byly plamienia i np sex to jakos to wplywa na zarodek.. tak mi się wydaje, ale ja się nie znam :-)
No a Twoja córeczka to niech jeszcze siedzi ! Ma czas.

Ja jak poskacze na piłce a wieczorem skacze tak dobre pół godziny to brzuch mi mocniej opada :-)

Matko spojrzalam.na zegarek 6:30, sobota, a ja juz pos sniadaniu, mąż, kot i pies śpią, tylko Kostek tańczy w brzuchu :-)

My dzis lecimy do Gdanska. Ostatnie zakupy w ikea, smyk i tkmaxx :-) później na wyklady do szkoły i do domu. Mój ostatni zjazd :-) co prawda.za.dużo w tym semestrze nie byłam bo raptem jeden weekend i dzis bede :-) jutro wolne i dalsze motywowanie Kostka do wyjścia..

Zabcia noo to ekstra z wagą ! :-)
Ja sobie spodnie.zamiwilam.na po ciąży ale ciekawe czy pozniej beda.ok.. oby mlody wychodZił bo mam 30dni na zwrot :-) :-)

kokosek (offline)

08-10-2016 06:29:12

Prabuty
Hahaha Mini a co mężu na.taki obrót spraw?? :-)

minimousedot (offline)

08-10-2016 07:18:29

Kraków
Godz 6 zegarek meza budzi do pracy, godzina 6.30 zegarek budzi meza do pracy, Jagoda zaczyna plakac, wstaje, patrze 7.01, ja budze meza do pracy, ide do wc, robie mleko, 7.08, znowu budze meza do pracy... maz odpowiada, ze jest zmęczony, ze ma w dupie i ze nie idzie...

Ewa2060 (offline)

08-10-2016 08:57:01

Katowice/UK
Witam dziewczynki!!

Przepraszam, ze wam sie tu wcinam w watek.
Czasami was podczytuje i wiem, ze niektóre z was maja koty, ja nigdy żadnego zwierzęcia w domu nie miałam, kocura mam od dwóch lat i teraz nie wiem za bardzo jak mam z nim postąpić jak mała sie urodzi, czy w ogóle mam cos robić czy on sam dostosuje się do nowej sytuacji, jestem zielona eye rolling smiley. Dzięki za jakąkolwiek podpowiedz smiling smiley.

pigwa87 (offline)

08-10-2016 09:14:15

Morąg
Przepraszam, że wetnę się w dyskusję, ale chcę wspomnieć o moich dzieciach winking smiley
Hej Jersey
Mam nadzieję, że niedługo też dołączę do walki o Maluszka. EMek wraca z UK 4.11, do 7.11 bierze leki. W drugim tygodniu listopada jedziemy do doktora na wizytę i pewnie w połowie grudnia będzie biopsja, która odpowie czy wyhodował jakieś plemniki grinning smiley Wierzę mocno, że tak będzie. Dużo nadziei daje mi myśl, że wielu parom w podobnej do naszej sytuacji pomógł.
W połowie listopada lecimy na Maltę tongue sticking out smiley EMek ma rozmowę o pracę, więc lecimy wszyscy winking smiley
Dzieci dobrze. Oluś świetnie zaadaptował się w przedszkolu i je po prostu uwielbia, chociaż inni rodzice narzekają (to jest oddział dla 3-latków w Szkole).
Antoś jest moją dumą smiling smiley w Szkole grzeczny i pomocny. Chodzi też do Muzycznej na fortepian i nauczyciel nie może się nachwalić, że zawsze przygotowany i ładnie gra i taki cierpliwy, jak powtarzają coś setny raz. No ale najbardziej jestem z niego dumna, że się nauczył jeździć na rowerze. Tak, tak, wiem, że niektóre 3-latki już jeżdżą winking smiley Ale mój Antoś taki strachliwy. Nauczył się jeździć, jak go przestałam uczyć grinning smiley Namówił mnie na zakup roweru i teraz śmigamy w trójkę smiling smiley
A co u Ciebie? Jak się czujesz? Będzie chłopczyk czy dziewczynka? Pracujesz czy na zwolnieniu? Opowiadaj! smiling smiley

Avis (offline)

08-10-2016 10:18:08

Biała Podlaska
Pigwa fajnie Cię znowu widzieć smiling smiley Macie bardzo dobre nastawienie, także wierzę, że się Wam uda smiling smiley

Mini i bardzo dobrze, facetom czasem tak trzeba. Chociaż wydaje mi się, że mój będzie mi pomagał. Mamy takich znajomych, co mają dwójkę dzieci i mąż w ogóle jakoś nie zainteresowany, a ona z jednym na rękach, drugie chce siku, a ten nawet nie wstanie, to mój Szymon potrafi zwrócić mu uwagę, żeby pomógł.

Pogoda na wesele po prostu super... Szaro, buro i deszczowo, a moje włosy wprost uwielbiają deszcz. Obym nie zapomniała parasolki smiling smiley

Aniia (offline)

08-10-2016 10:22:26

Jersey współczuje sytuacji z tatą, nie dość że choroba to jeszcze długi..ja zawsze musiałam sama zadbać o swoje finanse, rodzicom nigdy się nie przelewało..ale uważam, że na dobre mi to wyszłosmiling smiley razem z mężem dobrze sobie radzimy i szanujemy to co mamy.
A mam koleżankę która wszystko zawsze miała pod nos i mówcie co chcecie ale nie lubię takich ludzi..niczego nie docenia i w ogóle...

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6005, Posty: 1189526, Użytkownicy: 67582.
Ostatnio dołączył/a marta_adamik.

Statystyki tego forum
Wątki: 231, Posty: 96196.