Planujące ciążę i bycie mamą 2017

Wysłane przez Oliwia28 

glin_k (offline)

20-04-2016 16:10:18

Złotów
Oliwia28- ciesze się, że dziecko wróciłosmiling smiley oby tak dalej. Faktycznie, może miałam na to jakiś wpływ?smiling smiley
pytanko i przepraszam z góry, bo może głupie, jak Ty to robisz, że tak ładnie widać do kogo adresujesz wypowiedź, po prostu pogrubiasz czcionkę? czy jest jakaś do tego funkcjonalność?

Waterford- oooch rozumiem ten test, przyznam się, jest już u mnie po OWU i zrobiłam także test, oczywiście za wcześnie więc nie było szans na miarodajny wynik, ale nie mogłam się powstrzymać. Oj potrzebna jest większa cierpliwośćsmiling smiley tylko skąd ją brać, hihi. Niemniej trzymam kciuki za kolejny teścik! no chyba że skusisz się beta HCG?

[link widoczny po zalogowaniu]

Oliwia28 (offline)

20-04-2016 16:25:47

Warszawa
marpati - na pewno za wcześnie. Ale uzbrój się w cierpliwośćgrinning smiley zrób sobie jakieś suwaczki bo ja sklerozę mam co do dat, wieku itp smiling smiley

nika - cześćsmiling smiley dzięki za komentarz! no właśnie przed owulką miałam rację hehe gratuluję maleńkiej Córeczkismiling smiley u CIebie też widze że różnica wieku spora pomiędzy dzieciaczkami? U mnie też będzie minimum prawie 6 lat...

glin_k - tak bolda używamsmiling smiley

Dziewczyny byłam dziś na USG transvaginalnym - przegląd techniczny wypadł pomyślnie smiling smiley
odebrałam tez cytologię - wynik ok, pozostało mi USG piersi ale to dopiero w maju.

glin_k (offline)

20-04-2016 22:26:25

Złotów
Oliwia28 to super że wyniki są prawidłowe. Masz czystszy umysł i lepsze, jeszcze bardziej pozytywne nastawienie. To ważne. Ja swoje wyniki z cytologii odbiore 17 maja, wtedy mam wizytę. Ale jestem względnie spokojna, lekarz mówił, ze jesli wyjdzie cos złego to zadzwoni. A nie dzwonil. To chyba tez oksmiling smiley byłam na spacerze wieczorem , ale zimno, brrrr. A teraz gotuje ogórkową, hihi. Tak pomyślałam, że w piątek zrobie badanie z krwi. Ale sama nie wiem... To bedzie na 5 dni przed@. Dziś dowiedziałam się o dwóch ciążach wśród znajomych jaaaaa super, ale czemu to nie ja. No to ide przyprawić zupesmiling smiley

Oliwia28 (offline)

20-04-2016 22:38:36

Warszawa
glin_k - bardzo lubię ogórkowąsmiling smiley podziel sięgrinning smiley na nas też przyjdzie czas...musimy w to wierzyć!!! może jakiś suwaczek sobie zrobisz? zobacz - marpati mnie posłuchała i wstawiła smiling bouncing smiley

marpati - ładnie ma na imię Twój syneksmiling smiley

marpati (offline)

20-04-2016 23:53:15

Waterford
Oliwia28 Brawo JA grinning smiley chodzi o suwaczek. A i dziekuje za komplement smiling smiley dla kolejnego dziecka/i tez już jest imie wybrane, bez względu na płeć smiling smiley

glin_k Waterford, to nazwa miejscowości gdzie mieszkam, a w sumie koło niej, bo mieszkam w tzw 'polu' smiling smiley ta test to najlepiej bym po stosunku zrobiła i żeby dało wiarygodny wynik.

Ja wczoraj robiłam 'zupke barszczykową' jak to dziewczynka w rodzinie u mnie powiedziała smiling smiley

Ale istnieje teoria, że jak jedna zajdzie, to później na około każdy jest w ciąży, jakaś to nadzieja jest smiling smiley u mnie na ten rok wiem o 6, ale wyjdzie w praniu, bo nie każdy się chwali od samego początku smiling smiley

LubieArbuzy (offline)

21-04-2016 19:05:42

Glinianka
Witam dziewczyny marpati i glin_k u mnie dziś 5dc. No i jakieś choróbsko mnie dopadło, gardło boli i katar dokucza, bleee. Córa znowu walczy z kolejnymi zębami, więc ciężkie czasy. Trzeba zacisnąć zęby i przetrwać.
Oliwia28 super, że owulka jest! Ja też muszę ogarnąć ten suwaczek

Oliwia28 (offline)

21-04-2016 20:06:47

Warszawa
LubieArbuzy - no koniecznie ogarnij suwaczek! wsólczuję choróbska, zdrówka dla Ciebie
U nas dziś starsznie wieje!

marpati - u nas w pracy był okres, że jednocześnie było w ciąży 10 dziewczyn (na ok. 100 pracowników)

staraczkaKLA (offline)

23-04-2016 08:03:23

ja po wizycie - jestem załamana

Lekarz wypatrzył 6 cm torbiel krwotoczą, skierowanie na markery nowotworowe. Ciąża już z w macicy i stwierdził że to super, bo przeważnie z takimi torbielami nie ma na to szans i ciążę są pozamaciczne. Ciąże okreslił tylko jako wczesną i skupił się na tym torbielu.

mam doła depresje chandrę i wszytsko co tylko można
w ponniedziałek pojade na te makery, i chciałam się umówic do mojego gina na pierwszy wolny termin a tam dopiero 13 maj.
nie wiem czy isc miedzyczasie gdzies indziej? z wynikami
czy czekac 3 tyg

zamiast się Cieszyć że widziałam kropeczke mam jeszcze wiecej zmartwień, naczytałam się że z torbielami częściej wystepuja poronienia, a nic nie dostałam na podtrzymanie. Lekarz tylko stwierdził że trzeba to zbadac i wnikliwnie monitorowac i do 16 tyg powinna sie wchłonąć i mam byc mega ostrozna żeby nie pękła bo jesc dosc duza.

Oliwia28 (offline)

24-04-2016 16:00:53

Warszawa
staraczka-skoro lekarz Cię uspokaja, to musisz wierzyć że będzie ok!!! wiem, że się denerwujesz i stresujesz, ale pomyśl o Dzieciątku...
Co do terminów czekania na gina, to prywatnie czy przez nfz? ja mam abonament w luxmedzie i na usg transvaginalne czekałam 1,5 miesiąca, a na usg piersi 2 miesiące. Zwykły gin to też czekanie ok miesiąca...
daj znać po makrerach, trzymam kciuki!!! głowa do góry!!!

dziewczyny meldować się co u Was kiedy macie terminy @?
ja chyba jakąś tabeleczke zapodam w pierwszym poście co by porządku pilnowaćgrinning smiley

glin_k (offline)

25-04-2016 13:29:13

Złotów
StaraczkaKLA- musisz codziennie pozytywnie się nastrajać. Dla siebie i dla maluszka. Wiem, że to trudne i pewnie mi łatwo napisać. Ale warto, a nawet nie masz wyjścia, jak wierzyć, że będzie OK. także trzymam kciuki!!!
Oliwia28- termin @- teoretycznie jutro, ale zobaczymy, to mój pierwszy miesiąc po odstawieniu leków antyk., ostatnie 3 m-ce były jak w zegarku a teraz zobaczymy. Trochę mnie nie było, w międzyczasie zgubiłam obrączkę ślubną, załamka, bo jestem z natury sentymentalna. Nawet nie wiem kiedy zsunęła mi się z palca. Już jestem pogodzona winking smiley i w zastępstwie, od mojej mamy dostałam jej złoty krążeksmiling smiley . Także mam nadzieję, że ta rodzinna pamiątka już mi nie zginie.

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4488, Posty: 1122629, Użytkownicy: 69595.
Ostatnio dołączył/a saandraa.

Statystyki tego forum
Wątki: 250, Posty: 97155.