Planujące ciążę i bycie mamą 2017

Wysłane przez Oliwia28 

Oliwia28 (offline)

18-04-2016 21:20:53

Warszawa
staraczka - hmm...kolorowe drinki mi się z wakacjami all inclusive kojarzągrinning smiley też bym chętnie potańczyła. Co do karmienia to wg mnie sprawa indywidualna. Trzymam kciuki za wizytęsmiling smiley dawaj znać po niej jak tam Fasolka

glin_k - witajsmiling smiley ciesze sę że wątek małymi kroczkami się rozrastasmiling smiley powodzenia w starankach. ja narazie tylko folik, witaminki dołączę jak zajdę... pracujesz na cały etat a uczysz się weekendowo?

moje dziecko tak m się dziś wieczorem dało we znak że aż się popłakałam... ech macierzyństwo....

[link widoczny po zalogowaniu]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-18 21:21 przez Oliwia28.

glin_k (offline)

19-04-2016 16:56:17

Złotów
dziękuje za przyjęcie.
Oliwia18 zgadłaś , pracuję w tygodniu a studiuje zaocznie. Na szczęście już niebawem koniec, II r mgr. Łykam witaminki ze względu na PCOS. Troche poczytałam + to co zalecił lekarz. Tylko to mi pozostało, aby się wzmocnić. Jestem pozytywnie nastawionasmiling smiley
Życzę Ci spokojnego wieczorka z dzieckiem, nie mam doświadczenia, ale jak to się mówi takie uroki bycia rodzicem, będzie dobrze.

Oliwia28 (offline)

19-04-2016 21:42:31

Warszawa
glin_k - moje Dziecko wróciło!!! hurrraaa!!!! grinning smiley diabełek poszedł precz i wrócił aniołek smiling smiley może Twoje życzenia pomogły??

ja dziś mam owulację - tak mi się daje we znaki że szok.
test potwierdził - przepiękne mocne 2 kreseczki rano byłysmiling bouncing smiley
szkoda, że się nie staramy jeszcze....

halo reszta dziewczyn? gdzie jesteście? c u was słychać?

marpati (offline)

19-04-2016 22:09:15

Waterford

Oliwia28 (offline)

19-04-2016 22:34:14

Warszawa
heloł zapraszam przytulamgrinning smiley
zapodaj swoją historię na dobry początektongue sticking out smiley

marpati (offline)

20-04-2016 00:27:05

Waterford
Mam na imię Marta, w tym roku obchodzę ćwiarteczkę grinning smiley od prawie 3 lat mieszkam w Irlandii z narzeczonym (ślub kiedyś tam, bez terminowo). Mamy synka 20 miesięcy. Mieliśmy mieć drugą dzidzie, termin 1.04.16, ale niestety w 11tc się skończyło. Szukałam powodów i najprawdopodobniej było to niedoczynność tarczycy, na którą się leczę od paru lat. W skutek różnych badań, wyszło ze mam problemy z insuliną i jestem na prochach :/, ale wg mojego endokrynologa nie ma to przeciwwskazań do kolejnego dziecka smiling smiley
Mój plan był taki, że mój luby ma coś zdziałać pomiędzy lipcem a wrześniem. Ale jak to ja, zawsze coś i czekam o przyszłego tygodnia na test (mój facet twierdzi ze jest bezpłodny, ale przy wcześniejszych ciążach też tak mówił smiling smiley
A tak w ogóle, macie metodę na dziewczynkę? marzy nam się parka, ale jak wiadomo, aby było zdrowe smiling smiley

Oliwia28 (offline)

20-04-2016 08:43:14

Warszawa
Marpati - każda metoda jest dobra o ile się sprawdzagrinning smiley ja też chciałam pardę od zawsze,a el ostatnio stwierdziłam że mogę mieć 2 córeczkismiling smiley Olcia też chce siostrzyczkęsmiling smiley
piszą że staranka przed owu to na dziewczynkę bardziej...
to powodzenia!
dobrze rozumiem, że jest cień szansy, że już się udało??

marpati (offline)

20-04-2016 10:16:09

Waterford
Nadzieja zawsze jest smiling smiley chociaż prawie 2 miesiące miałam ciąże urojona:/ wszystkie objawy jakie miałam wcześniej w ciąży,a dzidziusia brak sad smiley

nika1987 (offline)

20-04-2016 10:52:22

Hej dziewczyny!
Jestem szczęśliwą mamą marcową 2016 i weszłam sobie przypadkiem na Wasz wątek i wypowiem się na temat płci dzidziusia. U mnie sposób z owu podziałał, synka "strzeliliśmy" po owulacji a córcię 2 dni przed więc u mnie ta metoda jaki u wielu innych par znajomych się sprawdziła w 100% smiling smiley

więc dziewczyny,powodzenia w staraniach i obyście wszystkie zostały mamami w 2017 roku!! ciąża

marpati (offline)

20-04-2016 11:47:02

Waterford
Będziemy majstrować grinning smiley dzisiaj robiłam test, tak z głupa i zaś tylko 1 :/ do @ planowej jeszcze tydzień więc może jeszcze za wcześnie. Poprzednie ciąże też miałam jakby opóźnione, dzidzie wolniej na początku się rozwijały (jedna przestała po 7 tc).

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4488, Posty: 1122629, Użytkownicy: 69595.
Ostatnio dołączył/a saandraa.

Statystyki tego forum
Wątki: 250, Posty: 97155.