Planujące ciążę i bycie mamą 2017

Wysłane przez Oliwia28 

olka20 (offline)

15-04-2016 18:19:17

Koniuchy
U mnie juz 6tc jupiii czuje się źle termin 19.12.16

Oliwia28 (offline)

15-04-2016 21:14:55

Warszawa
staraczka - jedź na ą betę bo się zamęczysz, wg mnie kreseczkę było widac i wczoraj i dzisiaj
olka - źle tzn asz mdłości? a pracujesz czy na zwlnieniu jesteś?

[link widoczny po zalogowaniu]

Oliwia28 (offline)

15-04-2016 23:17:16

Warszawa
staraczka gratulacje!!!! hot smiley
podczytuję sąsiednie forum czemu się nie chwalisz i tutaj?grinning smiley
echh...ja już się nie mogę doczekać aż poczuję b to co Ty teraz czujesz smiling smiley

LubieArbuzy (offline)

16-04-2016 15:53:25

Glinianka
Witam,

Dziewczyny a ja tu zupełnie świeża jestemsmiling bouncing smiley Przygarniecie?

LubieArbuzy (offline)

16-04-2016 16:04:08

Glinianka
A więc tak, latem na kalendarzu wybije mi 31 latek. Po ponad 3 latach starań urodziłam 15 miesięcy temu córeczkę (styczniówka2015). Marzymy z mężem o jeszcze jednym skarbie. Pytanie, czy i tym razem będziemy tak długo czekać?
Staraczka gratulacje! Moje testy też na początku były bladziutkie

Oliwia28 (offline)

16-04-2016 17:44:17

Warszawa
lubiearbuzy - witaj!!! oczywiście że przygarniam!!! wyczekuję na nowe staraczki i zapraszamgrinning smiley
ja z Córcią starałam się tylko 1 cykl - tzn po prostu udało się, choć byłam nastawiona na dłuższe staranka, nakupowałam testów owulacyjnych i ciążowych hehe
to kiedy planujecie zacząć starania?

LubieArbuzy (offline)

16-04-2016 18:15:27

Glinianka
Oliwka Ogólnie sprawa wygląda tak, że karmiłam piersią długo, rozłąka z cycusiem trwa dopiero ponad 2 tygodnie no i starania ruszyłyżartowniś i tak jak przez ostatnie pół roku do marca moje cykle były regularne prawie jak w zegarku co 28 dni:-) Ostatnia @ 09.03 i do teraz cisza.. No i oczywiście już nakręciłam się że chyba cud, jak wygrana w totka- udało się, ale test tydz temu negatywny. A ten z dziś nawet cienia drugiej kreski nie ma. Myślę, że to hormony po karmieniu ustawiają się. Pls o porady jak to teraz z tym cyklem może być? Zapisałam się do gina, wizyta na początku maja, trzeba pewnie prolaktynę zbadać.
Życzę powodzenia wszystkim starającym!
Grunt to dobre nastawienie, luz i spontan- choć sama dobrze wiem jak psychika płata nam figle

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-16 18:16 przez LubieArbuzy.

Oliwia28 (offline)

16-04-2016 18:43:57

Warszawa
Wiesz co ja to w sumie nawet nie pamiętam jak to z moim cyklem po skończonym karmieniu było więc nie pomogę:/ Karmiłam 9 miesięcy. Napewno wszystko musi wrócić na swój dawny tor, pewnie gin Ci powie co i jak.
Ostatnie zdanie jest kluczowe - luz i spontan to podstawa, oczywiście łatwo mówić...
Fajnie, ze dołączyłaśsmiling smiley
My zaczynamy w czerwcumłody kozak
powodzonka!!!!!

LubieArbuzy (offline)

16-04-2016 18:55:27

Glinianka
Super!!! Ja na razie też nie cisnę he he chciałabym poprostu takiej wpadkiżartowniś
A Twoja córcia będzie pewnie zachwycona rodzeństwem;-) Nasza Mała teraz strasznie ruchliwa, późno zaczęła chodzić i nadrabia zaległości. Zaraz muszę ją zagonić do kąpieli he he

LubieArbuzy (offline)

16-04-2016 19:00:39

Glinianka
A z tym naszym karmieniem to też tak że ostatnie 3,4 msc tylko w nocy ciumkała. Chyba bardziej o przytulanie chodziło. No ale pokarm się produkował i teraz jak kranik zakręcony to ja @ nie mam, aj nie lubię takich niewiadomych :confused:
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4508, Posty: 1120204, Użytkownicy: 69953.
Ostatnio dołączył/a Katrina3103.

Statystyki tego forum
Wątki: 254, Posty: 97481.