Planujące ciążę i bycie mamą 2017

Wysłane przez Oliwia28 

staraczkaKLA (offline)

04-04-2016 08:57:21

oliwia łączę się w bólu z okresem na bogato we wszystkich możliwych sposobach. Teraz mam dopiero 16 kwietnia, mam nadzieje że nie dostane :p
Ja sobie własnie zjadam śniadanie ( takie niezdrowe że mam wyrzuty sumienia ale jakoś mnie naleciało ) dzieć w szkole, w domu cicho. Zaraz posyłam zamówienia z colway, i do kilku hurtowni i ide fakturować i pakować.
taka piękna pogoda mam w planach zagrabianie czy coś. po południu.
Miłego dnia smiling smiley

staraczkaKLA (offline)

04-04-2016 08:57:57

bobiks witaj smiling smiley napisz coś o sobie tongue sticking out smiley

Oliwia28 (offline)

04-04-2016 22:44:40

Warszawa
bobiks witajsmiling smiley a kiedy planujecie rozpocząć starania? To będzie pierwsze dziecko?

staraczkaKLA pewnie jajeczniczkę na boczku jadłaś?;p

u mnie constans. chyba rano test zrobię choć raczej nie ma szans...
kurde nigdy mi sie tyle dni nie spóźniał

[link widoczny po zalogowaniu]

staraczkaKLA (offline)

05-04-2016 07:20:27

oliwia rób test i chcemy tu fotorelacjetongue sticking out smiley

Ja sobie wczoraj kupiłam kwas foliowy. podobno powinno się go jeść zanim się zaciąży.

olka20 (offline)

05-04-2016 09:00:55

Koniuchy
Dziewczyny u mnie negatywny test ehhh... dzis rano robiłam. Bola mnie cycki brzuch okresu nie ma swedza nie brodawki odbija mi sie nie dobrze... test powtrorze za tydzien ale czy ktoras z was miała tak? I byla ciaza :-)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 09:02 przez olka20.

staraczkaKLA (offline)

05-04-2016 09:41:52

olwia jadłam drożdzówke, a unikam drozdzy i pszenicy bo mam alergie. i dzisiaj rano przywitałąm dzien z paroma syfkami.
trzasne kolagen i bedzie git majonez.

Olka mi sie nie spózniał tylo dostałam wczesniej, w pierwszej ciazy

Oliwia28 (offline)

06-04-2016 16:57:38

Warszawa
Hej dziewczyny jestemsmiling smiley wczoraj miałam paskudny dzień w pracy i wogóle późno wróciłam-dlatego nie pisałam. @ pojawiła się łaskawie wieczorem, więc nowy cykl rozpoczęty.
Olka-a który masz dzień cyklu
Staraczka-i jak tam trzasnęłaś kolagen?:p

staraczkaKLA (offline)

07-04-2016 09:12:18

Olwia smiling smiley trzasnełam smiling smiley przyszedł porozwoziłam, przepakowałam, zgarnełam kabone i koniec smiling smiley
Zbieram kolejne zamówienie smiling smiley

Być może wybrałam temat pracy licencjackiej Podejmowanie i prowadzenie działalności gospodarczej
Chyba sobie taki zostawie. tylko teraz nie mam pojecia jak mam zrobić spis tressci, plan pracy czy cos
czarna dooooooooooooopa mnie pochłania smiling smiley

ja mam termin @ na 16 kwietnia, zobaczymy. jakoś nic nie czuje ale chyba za szybko na objawy ciąży. Po testach wiem że miałam owulacje, wiec szanse są. ale...

dzisiaj mam troche paczek, troche zamówien, jak zawsze bałagan w domu ahhhh
dzieć w szkole wiec mogę spokojnie zjesc sniadanie

Oliwia28 (offline)

07-04-2016 21:07:06

Warszawa
staraczka - czyli biznes Ci się rozkręca? to fajnie : ) ja wiele lat byłam konsultantką avonu, ale to było na studiach i potem trochę...
ja to teraz nie wiem na kiedy przewidzieć kolejną@, bo aktualna jest mega opóźniona...:/

ps-boli mnie jak oddycham w klatce. mam nadzieję, że mi przejdzie.

staraczkaKLA (offline)

08-04-2016 09:23:13

Oliwia tez byłam w avonie, ale byłam liderem tongue sticking out smiley wiec teZ było fajnie. teraz wszeedzioe pełno avonówek i nie wracam - chociaz moja menager co chwile sie przypomina. Colway to jeszcze taka nowośc wiec jest fajnie, opowiadasz ludziom co i jak bo przewaznie pierwsze o tym słyszą smiling smiley

Ja mam w miare regularne okresy wiec tak mniej wiecej wiem kiedy bedzie. chociaz wiadomo- mam nadzieje ze nie bedzie !
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4509, Posty: 1122451, Użytkownicy: 69756.
Ostatnio dołączył/a Kasia2201.

Statystyki tego forum
Wątki: 252, Posty: 97328.