Planujące ciążę i bycie mamą 2017

Wysłane przez Oliwia28 

Oliwia28 (offline)

01-04-2016 16:57:48

Warszawa
zerknęłam na stronkę, ładnie zrobiona, ja lubię takie szpargałki i gadżety do domusmiling smiley

ja w depresję bałaganową wpadam regularnie przeważnie tym dniem jest piątek po pracygrinning smiley
łączę się z Tobą w bóluwinking smiley

a o tym colwayu muszę poczytać bo pierwsze słyszę

[link widoczny po zalogowaniu]

olka20 (offline)

01-04-2016 18:40:44

Koniuchy
Hejka brzuch pobolewa biały śluz i klucie pod brzuchem oraz tydzień do @ pewnie przyjdzie ;/ franca ;/

staraczkaKLA (offline)

01-04-2016 18:52:44

Oliwia bardzo drogie i dobre kosmetyki, i maja też suplementy smiling smiley
Polecamsmiling smiley

staraczkaKLA (offline)

01-04-2016 19:19:28

oliwia tak, coś takiego smiling smiley tylko że jest mniejszy wybór i chodzi o konkrtetny produkt (kolagen naturalny) i kilka kosmetyków na jego bazie. Ogólnie cena odstrasza, ale jak któś spróbuje to jest gotowy zapłacić.
Teraz jest dobry czas +500 i matki sobie pozwalają na wiecej smiling smiley

Oliwia28 (offline)

01-04-2016 19:22:27

Warszawa
hmm...zawsze to jakiś argument dla handlowcasmiling smiley a jak docierasz do klientek?
Bo dla mężczyzn nie masz oferty?

staraczkaKLA (offline)

01-04-2016 19:37:27

W zasadzie jak mężczyzna jest takim bardzo dbajacym o siebie Panem to kolagen na zmarszczki go zainteresuje, i Szampon zagęszczający włosy ( super na łysienie )
Ja osobiscie najpierw zachecam do kupienia płatnych próbek (6 zł ) i potem klienci wracają. Trzeba być miłym, stanowczym i dotrzec do klienta. bo jak cena kosmetyku to 200 zł, trzeba zaczac od zalec, wydajnosci, rabatu jaki mozesz dac. zaproponować te próbki - wtedy kobiety Ci ufają. Bo mogła byś wcisnac im profukt za 200 ale chcesz zeby same go chciały smiling smiley
u mnie się sprawdza. Tak samo z witaminą C - jest tego na rynku sporo. Ale witamina c witaminie nie równa. Tą z colway poleca Jerzy Zieba - lepszej reklamy nie trzeba smiling smiley
Jak byś chciałą sobie dorobić- daj znac smiling smiley możesz sprtóbowac. Ja podeszłam do tego scepytacznie, bardziej ze wzgledu na znizke zeby kupic cos dla siebie smiling smiley

staraczkaKLA (offline)

01-04-2016 19:39:08

Ja jestem tym zafascynowana, pochłonięta i nakręcona smiling smiley Mam takie uczucie - że robię coś dla siebie, cos co lubie winking smiley

Oliwia28 (offline)

01-04-2016 22:56:45

Warszawa
no widzę właśnie że Cię to pochłonęło, ale fajnie mieć taką odskocznię od pracy i obowiązków

Oliwia28 (offline)

03-04-2016 20:39:29

Warszawa
32 dzień cyklu i @ dalej brak. (mam cykle 29-30dni) Cały dzień bolało masakrycznie mnie podbrzusze jak na okres, 2 nospy łyknęłam i nic. Ech... dobrze, że już wiosna....

bobiks (offline)

04-04-2016 08:07:06

Hej Kochane, to mój pierwszy wpis w tym wątku - tak jak wy oczekuję na bycie mamą w przyszłym roku płaczące dziecko Starania są dopiero w planach, ale jestem cała w skowronkach na samą myśl!

Współczuję bolesnego okresu, sama dopiero co wyleczyłam się z pms i pomógł mi czas i kuracja ziołowa sad smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4535, Posty: 1126628, Użytkownicy: 70103.
Ostatnio dołączył/a karol434.

Statystyki tego forum
Wątki: 260, Posty: 97722.