Planujące ciążę i bycie mamą 2017

Wysłane przez Oliwia28 

glin_k (offline)

09-05-2016 22:59:54

Złotów
Co do testu owu, jakaś taka mizerota ta moja druga kreska. Chyba musze powtórzyc test. Jutro lub pojutrze. Zobacze jak mnie natchniesmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Oliwia28 (offline)

09-05-2016 23:03:39

Warszawa
glink - to owulka jeszcze przed Tobą... albo testy słabe, ja mam te z allegro i dopiero teraz czytam słabe opinie o ich wiarygodności...:/ ale trudno z testami czy bez damy radę jakośmłody rycerz

glin_k (offline)

11-05-2016 21:52:19

Złotów
No pewnie. Musimy dać rade. Dzis zrobilam drugi test, też beznadziejna ta kreska. A cos tam kłuje delikarnie wiec pomyslalam oho, trzeba zrobic test. No i maszsmiling smiley ale testy testami , nie ma co wariować. W zasadzie to czekam na wizyte u gina we wtorek. Moze znajdzie dla mnie jakis cudowny sposob. Staram sie wybic z glowy ze akurat w tym cyklu sie uda. Bo potem dostane na glowe jak bede czekac na ta @. Bedzie czy nie bedziesmiling smiley Swoja droga ja nie wiem jak to jest. Moja kuzynka, specjalnie sie nie starala i juz ma trojke dzieci...smiling smiley

Oliwia28 (offline)

11-05-2016 23:03:53

Warszawa
glink - ano tak to już jest że te, które pragną mocno i starają się z całych sił-nie mogą zajść, a niektóre przypadkiem, niechcący zachodzą......
a ilu dniowe masz cykle i który masz dc?
pamiętaj żeby nie robić z porannego moczu

glin_k (offline)

12-05-2016 16:54:32

Złotów
Oliwia28- tak pamiętam. testy wykonałam popołudniami. Dziś też zrobię z ciekawości. Najwyżej na kolejny miesiąc kupie nowe opakowanie. Testy kupiłam w Rossmanie. Ale może faktycznie, znajdę jakąś fajna aptekę internetową, słyszałam o Gemini. Jak sprawdziłam na szybko, to faktycznie taniej. Inaczej zbankrutujęsmiling smiley Pierwszy test wykonałam w 14dc, (moze to juz było za późno?), drugi w 16dc a trzeci byłby dziś 17dc. Co do regularności moich cykli, to niestety bywało różnie. Aktualnie od czasu poronienia, czyli 5 miesiąc jest regularnie, ale to raczej dzięki tabletkom jakie brałam, ostatni miesiąc po odstawieniu był też ok- 29 dni. A teraz, okaże się. A ty? Jesteś tą szczęściarą, która ma jak w encyklopedii 28 dni? Jeśli tak to zazdroszczę mocno. W ogóle zazdroszczę wszystkim kobietkom co mają dość regularne cykle. Pozdrowienia, dam później znać co wyszło.

A reszta naszych koleżanek, co tam słychać?

glin_k (offline)

12-05-2016 19:14:47

Złotów
Test negatywny. Wogole to ta druga kreska coraz bledsza jest. Ech i w tym cyklu pewnie nic z tego. No nic , musze sie zaopatrzyc na kolejny miesiac w nowy zestawsmiling smiley.
Miala byc u mnie burza. Grzmiali, grzmialo i nic. Myslalam, że popada. A tak musze ruszyc tylek i isc na dzialke podlewac moje truskawki i trawnik. Bo sucho jak na pustyni. To pa.

Oliwia28 (offline)

12-05-2016 22:08:26

Warszawa
glink - może po prostu miałaś cykl bezowulacyjny?:/ja tak naprawdę dopiero w ostatnim cyklu robiłam 3 lub 4 testy ale chyba skończyłam za wcześnie bo 15 dnia, i kreseczka była leciusieńka. Wydaje mi się ze mam owulkę ok 17dnia dopiero bo cykle mam 31-32 dniowe...
w tym "poćwiczę sobie" i zobaczymy czy wyjdzie mocniejsza np 16 dnia.
Ja kupowałam pakiet 20 testów owulacyjnych+5 ciążowych za 13,60. i osobno ciążowe płytkowe po 1,20Mr. Green tak 1,20 a nie 12,00grinning smiley
o gemini słyszałam ale jeszcze nie kupwałam, korzystałam z kilku innych aptek na alllegro

dziewczyny co tam u Was?

glin_k (offline)

13-05-2016 16:51:33

Złotów
Oliwia28 test ciążowy za 1,20? ooo ludzie, czemu ja o tym nie wiedziałam wcześniej. Szczerze to ja już chyba wydałam z kilkaset złotych. No może koloryzuję ale sporo. I mam na myśli całe życiesmiling smiley. To sprawdzaj , sprawdzaj w tym miesiącu, które to te dni. MI się wydaje, że ja owulacje to ogólnie mam później, tak musiało być przy poprzedniej ciąży. Tylko wtedy nic nie liczyłam, nie testowałam i tak sobie gdybam. Mierzenie temperatury to dla mnie za dużo zachodu. Więc zostają testy i intuicjasmiling smiley
Dzięki Bogu mamy weekend! Jupi! a już we wtorek wizyta u lekarza, wkońcu. Jakoś tak wyczekuję tej wizyty. Gin sprawdzi moje i męża wyniki. Nawet jak coś nie tak, to się nie martwię, po to idziemy aby siebie naprawićsmiling smiley. Oliwia, za chwilę czerwiec, a wiesz co to oznacza? - Twoje pierwsze starania!smiling smiley jako założycielka wątku musisz być pierwsza na liście zaciążonych. I nie każ nam czekać długosmiling smiley

Oliwia28 (offline)

13-05-2016 21:51:19

Warszawa
glink - łolaboga zabrzmiało poważnie! masz rację muszę pokazać na co mnie i M stać!grinning smiley do boju plemniczki!!!młody rycerz

a tak na serio...pamiętam jakby to było dziś jak siedziałam z M na kanapie 28.02 lub 29.02 i M nagle ni z gruchy ni z pietruchy powiedział...."to co staramy się o rodzeństwo dla Olci"?
Kurde.... a już spogodziłam się że będę mamą Jedynaczki.... SZOK
Poprostu zmienił zdanie w najmniej oczekiwanym dla mnie momencie...
i chwała Mu za to!!!!!

No ja też kiedyś kupowałam testy w rossmanie i supermarkecie..... na szczęście nie użo zdążyłam zużyć tej drożyzny bo zaszłam w 1 cyklusmiling bouncing smiley

dla mnie też mierzenie tempki to kosmoswielkie oczy

ja w pon. mam USG piersi!the finger smiley

dawaj znać po wizycie i miłego weekendu!

justynad (offline)

13-05-2016 22:35:55

Hej kobietki smiling smiley

Glink a może zamiast tego testy owulacyjne może warto jeździć na monitoringi do gin przy pcos często robią się torbiele bo nie pękają pęcherzyki zawsze gin może dać ci zastrzyk z pregnylu i będzie wiadomo ze była owulacja smiling smiley poza tym czy miałaś robione badanie droznosci ?

Oliwia28 to mam nadzieje ze teraz tez nie będziesz musiała długo czekać i uda się w pierwszym cyklu smiling smiley

Wybaczcie ze mało pisze ale moja kruszynka jakieś gorsze dni ma tongue sticking out smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4491, Posty: 1123048, Użytkownicy: 69607.
Ostatnio dołączył/a madzia17.

Statystyki tego forum
Wątki: 252, Posty: 97169.