testy

Wysłane przez adka85 

adka85 (offline)

23-09-2014 12:39:28

Zaborze
Witam serdecznie, jestem tutaj nowa wiec jesli ten watek sie pojawil to z ory przepraszam, otoz moja histora jest nastepujaca

Pol rok tem bylam w ciazy , niestety moja radosc nie trwala dlugo gdyz poronilam w 5 tygodniu ciazy, jednakze obecnie mam nny problem mianowicie ostatna miesiaczke mialam 24.08 wiec jestem juz dawno po terminie i w niedziele bardzo wczesnie rano postanowiam zrobc test ciazowy, o dziwo wyszly dwie kreski, wiec ucieszona zadzwonilam nastepnego dni do ginekologa o termin, i jeszcze dostalam go tego smego dnia.U ginekologa pobrali moj mocz na zrobienie ponownie testu ciazowego. Poszlam do pokoju lekarza a on do mnie ze test u nch wyszedl negatywnie, no ale zrobil mi badanie usg dopochwowe i powiezial tylko iz widzi stara krew i musimy pobac krew na obecosc hormonu ciazowego. Po badaniu dostalam bardzo lekkiego plamienia ale w postaci brazowego uplawu. Pobolewa mnie lewy jajnik troszke brzuch i ciagly ucisk na pecherz, piersi tez mie lekk pobolewaja i czuje ciagniecie w pochwie. Czy to moz cos byc czy poprostu zwykle opoznienie???? i badz tu madry...
Prosze o odpowiedz bo juz wariuje, a teraz musze czekac na tel. od gin odnosnie hcg. Boje sie ze znow nic z tego nie bedzie... dodam iz mam niedoczynnosc tarczycy ktora jest wyregulowana...... Pozdrawiam wszytkie starajace

adka85:-)

adka85 (offline)

23-09-2014 17:38:09

Zaborze
niestety przyszla @ szkoda a juz sie cieszylam ze cos z tego bedzie

adka85:-)

monique203 (offline)

19-02-2015 22:23:25

Witam! Ja tez nowa i nie wiem czy byl poruszany byl temat testow owulacyjnych

[link widoczny po zalogowaniu]

elkaa (offline)

02-04-2015 08:06:44

Białystok
sluchjacie zrobilam test [www.bdsklep.pl] i wychodzi ze jestem w ciazy://////////////////////////czy on jest dobry?mozliwe ze sie myli?

Doris85 (offline)

02-04-2015 10:27:42

Świecie
Elkaa - skuteczność testu ciążowego wg producentów waha się w granicach 95 - 99%. Częściej się zdarza, że z powodu niskiego stężenia hormonu ciążowego test pokazuje wynik ujemny, pomyłki przy wyniku dodatnim zdarzają się znacznie rzadziej. Zrób dla porównania drugi test albo wybierz się do ginekologa - on powinien najlepiej potwierdzić lub wykluczyć ciążę.

benedictx1 (offline)

20-04-2015 15:37:57

Błogocice
Błędy w testach ciążowych zdarzają się bardzo często. Nie trzeba się tym za bardzo przejmować.
Najlepiej iść do lekarza ginekologa, które w 100% potwierdzi lub wykluczy ciąże.

Gdy zaczynam [link widoczny po zalogowaniu] szukam [link widoczny po zalogowaniu].

Rola01 (offline)

27-04-2015 16:49:58

smiling smiley

Czuję wdzięczność za każdą chwilę mojego małego, głupiego życia

mrtea1 (offline)

16-07-2015 19:27:39

Rzeszów
Ja tam nie ufam tym wszystkim testom ciążowym. Podobno wcale nie są rozstrzygające w wielu przypadkach...

Lijona (offline)

30-07-2015 12:15:18

Warszawa
mrtea1
Ja tam nie ufam tym wszystkim testom ciążowym. Podobno wcale nie są rozstrzygające w wielu przypadkach...

Oczywiście, że nie są rozstrzygające, ponieważ to następuje u lekarza. Natomiast są bardzo pomocne. Ja pierwszy [link widoczny po zalogowaniu] zrobiłam, kiedy absolutnie nie chciałam zajść - wynik negatywny bardzo mnie uspokoił. Z kolei gdy się starałam, pozytywny wynik testu dał mi bardzo wiele pod względem psychicznym i wskazał kierunek dalszego postępowania.

Kasia374 (offline)

18-01-2016 20:57:46

Tutaj znajdziesz [link widoczny po zalogowaniu]. Warto sprawdzić w chwilach niepewności.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6067, Posty: 1179989, Użytkownicy: 66998.
Ostatnio dołączył/a telesforadryja.

Statystyki tego forum
Wątki: 224, Posty: 94191.