Książeczka Zdrowia jest jeszcze na etapie testów. Masz uwagi? Napisz!

Ostatnie wydarzenia

(16.01.2017) Leżanie w macie edukacyjnej przy cioci Marlenie
Moja siostra wyciągnęła po swojej córce fajną matę edukacyjną. Włożyła do niej Nadię i opowiadała o różnych częściach, które były w niej zawieszone. Mata była w różnych kolorach i widać było córki zachwyt i ciekawość. Niektóre elementy wydawały dźwięki natury, zwierząt, a inne to były piosenki. Wszystko było wyjątkowe i oddziałowywało tak, że córeczka robiła śmieszne minki:)
(16.01.2017) Kończę dwa miesiące
Czas leci nieubłaganie, a córka już dziś kończy dwa miesiące. Jest taka duża i silna, widać jak trzyma główkę i chwyta różne rzeczy rączkami. Zaczyna ze mną również gwurzyc i cieszy mnie to bardzo. Jestem z niej dumna, chciałabym zatrzymać czas i móc cieszyć się nią już tak zawsze. Małe dzieci są takie słodkie i niewinne, w każdej wolnej chwili robię jej zdjęcia. Zawsze to pamiątka dla nas wszystkich, będzie co wspominać. Mąż również podziela moje zdanie, mówi że tak szybko rośnie niewiadomo kiedy. Ten dzień spędzamy w domu, chciałabym wyjść całą trójką na spacer, ale musimy przeczekać do środy- szczepienie.
(15.01.2017) Odwiedziny cioci Marioli, wujka Tomka i kuzyna ...
Dziś odwiedzili nas moja siostra z mężem i synem. Odwiedziny były spowodowane imieninami męża oraz chęcią obejrzenia płyty i oczywiście zobaczenia Nadii:) ciocia przyznała, że córka urosła i bardzo się zmieniła. Wujek Tomek jak to on dużo gadał, ale córeczka uważnie go słuchała i widać, że lubi jak ktoś do niej mówi:) podczas oglądania wesela było śmiesznie, a mój maluszek zerkal czasem na telewizor. W połowie filmu usnęła na rękach tatusia. Bardzo lubi tak spać, bo czuje naszą obecność. Szkoda, że w łóżeczku tak chętnie nie śpi:) po przebudzeniu położyłam ją na brzuszek i pokazałam grzechotkę. Ciocia z wujkiem chętnie zajęli się maluszkiem i mówili do niej. Córeczka cieszyła się i poruszała główką i rączkami próbując podnosić się.
(13.01.2017) Wizyta u babci
W związku z remontem sąsiadów musiałam na cały dzień wyjechać z córką do jej babci. Oczywiście jesteśmy z tego faktu zadowolone, Nadia spotka się z ukochaną babcią, ciocią i kuzynkami:) na początku mój okruszek był w lekkim szoku z powodu nowego miejsca. Jednak niedługo potem zadomowila się jak u siebie. Babcia szybko zajęła się wnuczką, dała jej grzechotkę i poruszała nią w różne strony. Córeczka wodziła wzrokiem i uśmiechała się:) nie mogło też zabraknąć tulenia i opowiadania bajek. Nadii bardzo spodobał się czas spędzony z babcią.
(13.01.2017) Zabawa z kuzynką Darią
Daria jest córką mojej siostry i w tym roku kończy 3 latka. Była zachwycona wizytą Nadii. Pokazywała jej wszystkie grzechotki, które miała schowane w pudełku. Powiedziała, że odda jej bo ona ma inne zabawki. Daria jest bardzo mądrą dziewczynką i dużo mówi. Nie była też zazdrosna o babcię, no może troszkę jak ją trzymała na rękach:) babcia wytłumaczyła, że ma duże serce dla wszystkich wnuków i dla nikogo nie zabraknie miłości. Daria ucałowała w czoło Nadię i pogłaskała ją czule:)
(12.01.2017) Imieniny tatusia
Dziś obchodzimy imieniny męża Arkadiusza. Na wieczór kiedy mąż wróci planujemy obejrzeć we trójkę po raz pierwszy płytę z naszego wesela. Dziś ma przyjechać kurier z płytą na którą czekaliśmy pół roku. Jesteśmy bardzo ciekawi efektu pracy kamerzysty. Bardzo dobrze się składa, że akurat dziś płytę obejrzymy, bo mąż będzie miał miłą niespodziankę imieninowa. Córka już zaczyna podpatrywac co się dzieje w telewizorze i na pewno też tym się zainteresuje:)
(11.01.2017) Szczepionka zaplanowana na 18 stycznia
Szczepienie córki przez Panią doktor, mam nadzieję, że zniesie to dzielnie a ja wytrzymam:/
(10.01.2017) Jechałam samochodem
Tego dnia wybraliśmy się we trójkę samochodem do położnej. Tydzień temu córka była zbadana przez miłą Panią i stwierdziła, że moja kruszynka przybrała mniej niż zazwyczaj. Na szczęście okazało się, że tym razem bardzo ładnie przybrała na wadze. Jestem z tego powodu szczęśliwa, starałam się ją karmić częściej. Ostatnio był z niej śpioszek za dnia, a było to spowodowane świętami. W gościach bardzo długo spała i była przez to grzeczna, za to w nocy to prawdziwy diabełek. Teraz wszystko się już unormowało i śpi już w nocy:)
 
Nie mogę się na razie niczym pochwalić.
Kiedy się urodziłam

Ważyłam 3700 g.

Mierzyłam 55 cm.

Więcej o moich narodzinach...

Najnowsze zdjęcia

Mam już: 2 miesiące, 2 dni
To ja, Nadusia (Nadia Wiktoria)!
Imieniny obchodzę 15 maja
Jak wyglądam?
  • Ważę 4,7 kg, mam 58 cm wzrostu.  
  • Moje wlosy są proste i brązowe.  
  • Moje oczy są niebieskie.  

Twoje postanowienie na 2017 rok to:Zobacz wyniki ankiety, skomentuj