Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Pierwsze metamorfozy brzucha w toku

Zobacz, jak się zmieniają brzuchy mam!

Trzy użytkowniczki, które w sierpniu rozpoczęły kurację czekają na ostatnią wizytę w Miejskiej Farmie Piękności *. Efekty kuracji widać gołym okiem – choć nie u wszystkich są one jednakowe. Ale jeśli i twój brzuch woła o pomoc sprawdź, co może ździałać dr Maciej Rogala.

 

Ostatni etap pierwszej edycji akcji "Metamorfozy brzucha" rozpoczęliśmy w sierpniu. Wtedy trzy finalistki przyjechały do warszawskiej Miejskiej Farmy Piękności, by poddać się pierwszemu zabiegowi .

- Na kurację najlepiej zareagowała skóra pani Ani, najstarszej z finalistek – ocenia dr Maciej Rogala z Miejskiej Farmy Piękności. Pani Anna ma za sobą dziesięć porodów, zaś jej najmłodsze dziecko ma już niemal trzynaście lat! Jak widać terapia  działa! – Skóra znacząco się napięła, zmniejszyły się również rozstępy – podkreśla dr Rogala.

 

Metamorfoza brzucha Anny

 

Przed pierwszym zabiegiem Po drugim zabiegu

 

Kolejna finalistka, Bożena, rozpoczynała kurację z ostrożnie optymistycznym nastawieniem. – Cudów nie oczekuję, mam jednak nadzieję, że będę się znów dobrze czuła w swoim ciele. 17 kilogramów, które przybrała w ciąży, pozostawiły wyraźne ślady na skórze brzucha. – I w tym przypadku widać, że Sculptra działa. Skóra jest o wiele mniej pomarszczona, zrobiła się również bardziej elastyczna – podkreśla dr Maciej Rogala.

 

Metamorfoza brzucha Bożeny

 

Przed pierwszym zabiegiem Po drugim zabiegu

 

Najmniejszą – ale jednak również zauważalną – poprawę widać w przypadku Katarzyny (ciąża przyniosła jej 26 dodatkowych kilogramów). – Niewykluczone, że w tym przypadku przeprowadzimy dodatkowy, czwarty zabieg. Ale taką decyzję będziemy mogli podjąć dopiero w marcu, gdy ocenimy efekty trzeciej serii.

 

Metamorfoza brzucha Katarzyny

 

Przed pierwszym zabiegiem Po drugim zabiegu

 

Tak naprawdę, jak podkreśla dr Maciej Rogala, stan skóry pacjentek poddanych kuracji będzie można ocenić dopiero pół roku po ostatnim zabiegu. Podana terapia działa długofalowo, i przy zachowaniu odpowiedniej pielęgnacji, stan skóry poprawia się przez cały czas. 

Jeśli efekty kuracji  są przekonujące, i masz problem ze skórą na brzuchu, a jeszcze nie zgłosiłaś zdjęcia do akcji "Metamorfozy brzucha2" - nie zwlekaj! Ciągle masz szansę, że właśnie ciebie wytypuje do serii takich zabiegów lekarz medycyny estetycznej i będziesz mieć szansę, z której już korzystają trzy użytkowniczki portalu eBobas.pl
 

* Obecnie Gold Clinic

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

  • maria1980 | 16-01-2011 18:36:37

    Nieprawdopodobne....wszystkie trzy brzuszki wyglądają o niebo lepiej.Bardzo fajnie,ze redakcja ebobaska dała kobietą szansę na taką metamorfozę...
  • j_matulka | 20-01-2011 23:09:21

    Tak to prawda a zmiany nie prawdopodobne fajnie...
  • czulajestem | 24-01-2011 22:25:56

    rewelacyjne zmiany, powodzenia dla ebrzuszków

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: uroda, SPA w Polsce, skóra, kosmetyki dla mamy, ciąża

Polecamy

Często bakterie osadzające się w gardle na migdałkach powodują brzydki zapach.

Brzydki zapach z ust u dziecka

Zdarza się, że już kilkumiesięcznym maluchom brzydko pachnie z buzi. Przyczyną nie musi być jakaś groźna choroba, ale lepiej skonsultować się z pediatrą i nie lekceważyć tej dolegliwości. Przyczyn nieprzyjemnego zapachu z ust może być bardzo...

czytaj

Każde znamię, jakie pojawia się na ciele dziecka powinien zobaczyć lekarz specjalista.

Znamiona pod lupą

Znamiona to te miejsca na ciele, w których skóra ma inny kolor, najczęściej ciemniejszy. Większość z nich jest wrodzona, tzn. pojawiają się w dniu narodzin albo w ciągu kilku pierwszych miesięcy lub lat. Na szczęście na ogół są obojętne dla zdrowia....

czytaj

Czasem czerwone    pajączki    pojawiają się nagle i jakby bez powodu np. wyskakują podczas ciepłej kąpieli albo w sytuacji, kiedy dziecko zmienia gwałtownie temperaturę otoczenia.

Pajączki naczyniowe, rumień, naczyniaki u dzieci

Pękające naczynka u dzieci pojawiają się czasem już w niemowlęctwie, ale mogą objawić się też nagle w późniejszym okresie życia dziecka. Czy mogą zniknąć same?

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?



Zobacz wyniki ankiety, skomentuj