Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Wyniki konkursu plastycznego "Wielkie małych arcydzieła"

Kolorowe i kosmiczne

"Wielkie małych arcydzieła" to konkurs, w którym możecie się pochwalić kreatywnością swoich dzieci, wyrażoną w pracach plastycznych, budowlach z klocków i innych wytworach małych rączek. Pierwsza edycja konkursu właśnie się skończyła, kolejną ogłosimy już wkrótce.

Wielkie małych arcydzieła

Fot. Moniafabi

Wielkie małych arcydzieła

Na stronie konkursowej znajdziecie pełny werdykt jury - sprawdźcie, kto tym razem został nagrodzony!

Ci, którzy przed wakacjami brali udział w poprzednim konkursie plastycznym wiedzą, że aby mieć szansę na nagrodę, trzeba umieścić dziecko-autora pracy w swoim profilu. We właśnie rozstrzygniętym konkursie kilku uczestników, którzy mieli szansę na nagrodę, nie dopełniło tego regulaminowego obowiązku. Przypominamy więc - nie ma dziecka w profilu, nie ma (niestety) nagrody. Na szczęście będzie jeszcze wiele okazji, by zdobyć jedną z nagród ufundowanych przez firmę PILCH.

Kolejny konkurs ogłosimy ok. 15 listopada - zaglądajcie więc na ebobas.pl, a te kilka tygodni wykorzystajcie na dokumentowanie arcydzieł swoich dzieci. Na pewno się przydadzą!

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: konkursy

Polecamy

Każde znamię, jakie pojawia się na ciele dziecka powinien zobaczyć lekarz specjalista.

Znamiona pod lupą

Znamiona to te miejsca na ciele, w których skóra ma inny kolor, najczęściej ciemniejszy. Większość z nich jest wrodzona, tzn. pojawiają się w dniu narodzin albo w ciągu kilku pierwszych miesięcy lub lat. Na szczęście na ogół są obojętne dla zdrowia....

czytaj

Po pojawieniu się stałych szóstek zaczynają się ruszać i wypadać mleczaki – najpierw te, które wyrosły jako pierwsze, a więc najczęściej dolne jedynki.

Sześciolatek u dentysty

Wraz z pojawieniem się dwóch szóstek (obojętne dolnych czy górnych) konieczna jest wizyta u dentysty. On zdecyduje, czy potrzebna jest konsultacja ortodontyczna.

czytaj

Nie lekceważ bólu i zaczerwienienia gardła dziecka! To może być szkarlatyna, która wymaga antybiotyku. Angina, wywoływana przez bakterie z tej samej grupy, też jest leczona antybiotykami.

Angina i szkarlatyna. Objawy, leczenie

Jesień i zima sprzyjają zapadaniu dzieci na anginę i szkarlatynę, zwaną także płonicą. Obydwie choroby wykluwają się od momentu zakażenia po 3-5 dniach i wybuchają nagle ostrym bólem gardła i wysoką gorączką. Najczęściej chorują dzieciaki w wieku od 4 do 7...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?



Zobacz wyniki ankiety, skomentuj