Przyszłe mamusie na luty 2015

Wysłane przez marga2456 

marga2456 (offline)

01-08-2014 22:45:18

Koszalin
Witam wszystkie przyszłe mamy z terminem na luty smiling smiley Czy wy też nie możecie doczekać się tej wiekopomnej chwili jaką jest przyjście na świat waszego maleństwa?? Jeżeli tak to zapraszam za to forum. Mam nadzieję, ze wymienimy się poglądami i obawami.

CreerAn (offline)

03-08-2014 06:58:32

Witam,
Jedną ze szczęściar tego okresu jestem ja smiling smiley i z dumą zasilę jakże to liczne grono lutowych mamusiek grinning smiley . Maluszek jest/będzie moim pierwszym. Już bym chciała trzymać maleństwo w rękach i tulić je do siebie.


---

marga2456 (offline)

03-08-2014 23:10:55

Koszalin
Tak nasze grono jest....liczne hehe smiling smiley Też moje pierwsze dzieciątko smiling smiley Ja codziennie mowię już ze co ja bym oddała aby trzymać to maleństwo w ramionach i tulić tulić i jeszcze raz tulić smiling smiley
Jak Ty się czujesz w tej ciąży?? Bo ja dobrze zero wymiotów tylko lekkie nudności. Pozdrawiam smiling smiley

CreerAn (offline)

04-08-2014 20:11:27

Witaj,
Nie mam żadnych dolegliwości, pomimo braku okresu i lekkie pobolewanie sutkówsmiling smiley Poza tym czuje się dobrze. Gdyby nie USG nie wierzyłabym, że jestem w ciąży. Tyle się oczytałam o tych mhmm dolegliwościach ciążowych, że kiedy u siebie ich nie dostrzegłam, zaczęłam się martwić, że coś jest nie tak, ale lekarz uspokoił mnie. Na początku miałam troszkę też stresu, bo okazało się, że mam sporą cystę, która dość szybko przybierała na rozmiarze i nie wiadomo co będzie, ale dziś już wiem, że leki pomogły i dzieciątko dobrze się rozwija.
A powiedz mi, zdecydowałaś się na badania prenatalne? Ja w środę idę do szpitala na nie. I znowu zaczynam się denerwować. :/
Pozdrawiamgrinning smiley


---

marga2456 (offline)

04-08-2014 21:13:04

Koszalin
No witam smiling smiley

nie miałam badania prenatalnego. Miałam dokładnie jak Ty. Gdyby lekarz nie pokazał mi maleństwa na monitorze nie uwierzyłabym, że rośnie we mnie nowe życie. O sutkach to ja już nie wspominam smiling smiley Mnie koleżanki doradzały abym nie czytała żadnych pierdół w necie bo przez to tylko na robię sobie stresów i w ogóle. wiesz ja aktualnie mieszkam w Niemczech i nie wiem jeszcze jak tutaj jest z badaniami sad smiley Serdecznie pozdrawiam smiling smiley

CreerAn (offline)

06-08-2014 17:11:49

To ja już po badaniach. USG wyszło prawidłowo. Czekamy teraz na wyniki z krwi, które dopiero będą za dwa tygodnie. Znowu naoglądałam się mojego Maleństwa i czuję niedosyt. Jest coraz większy. Z USG wyszło że to już prawie połowa 13 tygodnia, więc automatycznie skrócił mi się termin porodu, z 17 na 12 luty.
Jak się czujesz? Doszły jakieś dolegliwości?
Ja nadal bezproblemowo, teraz mogłabym powiedzieć, że nawet coraz więcej sił i energii zaczynam odczuwać. W pracy jestem, jak cykająca bomba energii. Wszędzie mnie pełno smiling smiley


---

marga2456 (offline)

07-08-2014 16:58:23

Koszalin
Żadnych dolegliwości nie mam a energii to tak jak tobie mi nie brakuje smiling smiley Ja czekam na termin u lekarza i już doczekać się nie mogę. Też czułam niedosyt obserwowania maleństwa smiling smiley no mi zabroniono pracować ale za to w domu co chwile coś czyszczę albo przekładam smiling smiley Cieszę się, że z Twoim maluszkiem jest wszystko dobrze. Niech rośnie duże i zdrowe. Miewasz jakieś zachcianki? Ze mnie to już się śmieją, że co chwilę zmieniam zdanie na temat tego na co mam ochotę. Serdeczne pozdrowienia dla przyszłej mamusi smiling smiley

CreerAn (offline)

07-08-2014 20:06:41

hmmm zachcianki? chyba raczej nie. Aczkolwiek uwielbiam ostatnimi czasy lody śmietankowe, które raczej pamiętam jedynie z dzieciństwa, a to było dobrych parę lat temu smiling smiley Teraz co wieczór jem danio truskawkowe, no i lekki postęp w moim organizmie nastąpił, bo ogólnie mam nietolerancje laktozy, ale mój organizm sam dopomina się o jeden jogurt i tylko ten, o którym wspomniałam. No i najlepszym dla mnie pożywieniem, które zaspakaja moje kubki smakowe to ser żółty.
A nie, raz miałam zachciankęspinning smiley sticking its tongue out, nie mogłam sobie dać rady, w dodatku wylądowałam w szpitalu i już myślałam, że nici z jedzenia. A tu znajoma przyniosła mi wymarzone frytki z mcdonalds`a, bo innych nie chciałam. Jak poczułam zapach to myślałam, jej nawet teraz przeżywam to jakby było dziś, że mi język do pupki ucieknie.
Podsumowując nie mam typowych zachcianek. Brakuje mi tylko obżerania się słodyczami. Jadłam tonami dzień w dzień, w starej pracyto się ze mnie śmiali. A odkąd jestem w ciąży, nie mam ochoty. W półce leżą czekolady truskawkowe i czekają na mnie cierpliwie.
Chwal się na co masz zachcianki? Przynajmniej będę mogła sobie je tylko wyobrazić.
A może ze mną jest coś nie tak? Maleństwo rozwija się książkowo, ale jego mamusia nie przechodzi książkowo ciąży. Mój organizm chyba wyparł informację o zaistniałej sytuacji smiling smiley


---

marga2456 (offline)

08-08-2014 12:31:16

Koszalin
Oj zaraz z tobą nie tak nie gadaj głupot. Na samym poczatku miałam wielka ochotę na kiszone polskie ogórki a tutaj w niemczech takich nie mają i myslałam ze szału dostane hehe. Później miałam ochotę na kiszoną kapustę i dzięki Bogu znajomi mieli w słoiku smiling smiley Takich typowych zachcianek jak śledzie w czekoladzie to nie miałam i dzięki bogu bo nie jadam ryb. Bleee sad smiley No tutaj za dobrych frytek nie mają ale zawsze coś smiling smiley Ja to słodycze zajadałam ale jak miałam 15 lat teraz już tak nie przepadam za słodkim. Od miesiąca misie haribo leżą na półce i zcekają na boskie zbawienie hehe smiling smiley W sobotę poraz pierwszy bęę kupywała ciuszki dla mojego maleństwa smiling smiley Już doczekac się nie mogę smiling smiley Gorące pozdrowienia z Goldenstedt'u smiling smiley

Zanetka (offline)

08-08-2014 19:29:49

Stargard
Cześć Dziewczyny!
I ja dołączam do Was,z terminem na 5 luty,choć wydaję mi się,że będzie nieco szybciej...
To moja druga ciąża,mam 4-letniego wspaniałego synka Aleksandra,który bardzo liczy na braciszka:-)
Jeśli chodzi o moje samopoczucie to jest bardzo zmienne ale do wytrzymania,pierwsza ciąża była o wiele gorsza.
Pozdrawiam i czekamy na kolejne przyszłe mamy i ich bobaski:-)


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.