pokarm

Wysłane przez martyna26 

martyna26 (offline)

29-12-2013 15:08:38

Barut
Czesc mam do was pytanie jaka pompka bedziecie odprowadzac pokaram ktora lepsza elektryczna czy reczna ??? I co myslicie o podgrzewaczu do butelek? winking smiley

karo89 (offline)

30-12-2013 20:58:00

Warszawa
Podgrxewacz warto kupic tylko jesli planujesz regularne karmienie dziecka butelka a nie piersia. Rzecz przydatna ale nie jest niezbedna. Jesli chodzi o laktator to tez musisz zadac sobie pytanie czy planujesz karmic piersiac czy regularnie odciagac pokarm z piersi i podawac przez butelke czy w ogole nie chce karmic naturalnie. Jesli chcesz karmic piersia to laktator reczny wystarczy np. AVENT ( wyprobowany przeze mnie), jesli chcesz odciagac mleko i podawac regularnie przez butelke radze kupic np. MEDELA, jesli nie chcesz karmic piersia w ogole laktator nie bedzie potrzebny wcale. Pozdrawiam serdecznie!


[link widoczny po zalogowaniu]

agartw (offline)

25-05-2014 12:41:07

Łódź
Podgrzewacza butelek nie kupowałam. Kupiłam termomert (takie jak do mięs ze szpikulcem) ale skorzystałam tylko kilka razy bo po prostu bardzo szybko się nauczysz jaka temperatura powinna być. Jak napisała karo89 to nie jest rzecz niezbędna a wiadomo że przy kompletowaniu wyprawki każdy grosz się liczy.
Co do laktatora, jeśli zamierzasz karmić piersią to jest rzecz niezbędna. Może się zdarzyć że będziesz miała mało porarmu i będzie stymulował laktację albo nawał - wtedy pomoże Ci aby nie dostać zapalenia bo dziecko na początku nie potrzebuje wcale wiele pokarmu a dzięki laktatorowi możesz mrozić "na potem".
Ja mam laktator elekrtyczny dwufazowy Lovi Prolactis. Jestem z niego bardzo zadowolona i polecam. Ma nawet świetną kosmetyczkę i działa na baterię dzięki czemu mogę odciągać nawet jak jadę samochodem - oczywiście jako pasażer winking smiley

StrzalkaMa (offline)

27-05-2014 15:09:39

D-wo-Koszalin
podgrzewacza bym nie kupowała, wystarczy garnek z wodą. Laktator przydał mi się na początku jak mała nie umiala ssać piersi, przydawał się też na pobudzenie laktacji po cc (przy nawale pokarmu nie polecam ściagać bo to jeszcze bardziej pobudza lakatacje) ja kupiłam zwykły z Avent i jestem z niego zadowolona w 100% zakupiłam go dopiero w tedy jak był mi potrzebny na zapas nie polecam kupować bo może być zbędny


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547370, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.