Koszalin - Szpital Wojewódzki

Wysłane przez jmijeczka 

jmijeczka (offline)

28-03-2009 09:08:12

Wlkp
Witam,
mimo powszechnie panujacej opini o szpitalu w Koszalinie - ze jest to rzeznia itp. Ja z cala swiadomoscia polecam goraco! Przede wszystkim warunki sa hotelowe. Piekna porodowka, piekny oddzial polozniczy i noworodkowy. No i personel tez "odremontowany". Dzieki ploznym nauczylam sie karmic piersia przy wkleslych brodawkach, zawsze wyczerpujaco odpowiadaly na wszystkie pytania dotyczace mnie i dziecka. Polecam!

ulinka01 (offline)

23-04-2009 17:33:13

z nad morza
O ja też mogę z całego serca polecić. Mimo iż rodziłam jeszcze przed remontem bardzo mi tam pomogli i byłam zadowolona


[link widoczny po zalogowaniu]

i

[link widoczny po zalogowaniu]

Martalka (offline)

25-04-2009 00:10:33

K-lin
Ja rodziłam i przed remontem i po, i potwierdzam słowa jmijeczki.
Porodód rodzinny jest w standardzie, nic dodatkowo się za niego nie płaci jak to kiedyś było. Łóżka porodowe nowiutkie i wypasione. Pokoje dla mam z dziećmi super- z łazienkami.
Badania, kąpiele i inne zabiegi wykonywane są w salach, można być przy dziecku w każdym momencie.


Marta oraz:
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

karotka80 (offline)

07-07-2009 13:57:50

koło Koszalina
Ja też polecam chociaż w obydwu przypadkach było nieplanowane cc. Po porodach - za pierwszym razem miałam pretensje bo małą dokarmiali mi z butli nie informując mnie o tym, ale teraz się to zmieniło i nie wolno położnym bez zezwolenia lekarza dawać sztucznego mleka. Przy drugim dziecku mimo, że rodziłam na patologi bo była końcówka remontu na dole bardzo sobie chwalę. Położna Iwonka dzięki Bogu zorientowała się, że coś nie tak jest ze mną, zawołała lekarza i szybko wzięli mnie na stół (mały urodził się siny). Po wszystkim położne zajęły się mną super i panie z noworodków tak samo (zachowywały się bardzo życzliwie mimo złej opini). Byłam bardzo zaskoczona jak się wszystko zmieniło w ciągu 3 lat. Bo personel był ten sam.





Tabelka
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

harpka (offline)

29-07-2009 10:34:00

Ja niestety ale mogę potwierdzić powszechnie panującą opinię - to rzeźnia! Dotyczy to szczególnie lekarzy, którzy generalnie olewają, a często znieważają sypiąc takimi tekstami, że można się porzygać. Szczególnie ohydnym typkiem jest niejaki Marcin Hornung, którego radzę omijać szerokim łukiem.

jmijeczka (offline)

29-07-2009 10:37:22

Wlkp
Cytuj
harpka
Szczególnie ohydnym typkiem jest niejaki Marcin Hornung, którego radzę omijać szerokim łukiem.

I tu sie zgodze smiling smiley

papila (offline)

19-08-2010 01:22:31

Szczerze polecam oddział patologii ciąży w koszalińskim szpitalu. Tydzień temu urodziłam przez cc synka w 32 tygodniu ciąży. Byłam przerażona, ale czułam, że mam dobrą opiekę. Oddział jest nowoczesny, wspaniale wyposażony, czysty, wygodny dla pacjentek no i ma profesjonalną i życzliwą "załogę”. To samo dotyczy patologii noworodka i wcześniaka, gdzie teraz jest mój synek. Lekarze, położne i pielęgniarki, zrobili bardzo wiele, żeby pomóc mi i mojemu maluszkowi. Szczególne serdecznie dziękuję Panu Ordynatorowi Henrykowi Dzięcielskiemu i Panu doktorowi Przemysławowi Kaczanowskiemu za opiekę i życzliwość. Gorąco polecam te dwa oddziały.

jmijeczka (offline)

30-08-2010 18:51:11

Wlkp
Cytuj
papila
Szczerze polecam oddział patologii ciąży w koszalińskim szpitalu. Tydzień temu urodziłam przez cc synka w 32 tygodniu ciąży. Byłam przerażona, ale czułam, że mam dobrą opiekę. Oddział jest nowoczesny, wspaniale wyposażony, czysty, wygodny dla pacjentek no i ma profesjonalną i życzliwą "załogę”. To samo dotyczy patologii noworodka i wcześniaka, gdzie teraz jest mój synek. Lekarze, położne i pielęgniarki, zrobili bardzo wiele, żeby pomóc mi i mojemu maluszkowi. Szczególne serdecznie dziękuję Panu Ordynatorowi Henrykowi Dzięcielskiemu i Panu doktorowi Przemysławowi Kaczanowskiemu za opiekę i życzliwość. Gorąco polecam te dwa oddziały.

Oddzial patologii ciazy nowoczesny? Czyzby go wyremontowali w przeciagu pol roku? moze mowisz o porodowce/rowniez porodowce gdzie odbierane sa cc (i pewnie tam wlasnie rodzilas) i oddziale polozniczo-noworodkowym i wczesniakow?
A i owszem dr Kaczanowski jest najlepszym cudem tego szpitala smiling smiley

klemcia124 (offline)

23-01-2011 18:47:29

Koszalin
Witam.. Czy rodziła któraś z Was?? Co mozecie o niej wiecej napisac?? Czytałam troszke bo widziałam tutaj watek juz byl ale chce go odnowic nowym..

I jak mozecie to napiszcie co trzeba wziasc do tego szpitala bo wiadomo co szpital to obyczaj.. I czy dzwoniliscie przed porodem jeszcze tam do nich z pytaniami ??

justyna2m (offline)

11-03-2011 10:54:08

Białogard
Ja rodzilam w Koszalinie i mogę naprawdę serdecznie polecić. Kompetentni lekarze, mile i uczynne pielęgniarki, wspierające polożne. Oddzial zostal wyremontowany więc jest naprawdę OK. Poza tym, siostra oddzialowa jest doradcą laktacyjnym, więc o wszelkie roblemy z karmieniem można od razu wypytać i uzyskać pomoc. Dodam również, że jeśli jest coś nie tak z dzieckiem ( tak jak z moim- jest wcześniakiem), np. jest przenoszone, wcześniacze lub chore; mama może zostać ze swą pociechą gdyż w szpitalu znajduje się hotel dla takich mam( oczywiście miejsca są ograniczone, warunkiem jest karmienie piersią i pierszeństwo mają mamy z poza Koszalina). Bylam w tym szpitalu 1,5 miesiąca i serdecznie polecam wszystkim mamom, które nie mogą się zdecydować. Pozdrawiamthumbs up ciąża
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547280, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 103, Posty: 349.