Poradnik dla kobiet w ciąży

Wysłane przez emilka123 

emilka123 (offline)

25-02-2011 11:27:10

Witajcie! Chciałaby się dowiedzieć, jakie poradniki dla kobiet w ciąży czytacie? Ja ostatnio kupiłam sobie "Szczęśliwej ciąży" i bardzo polecam - książka skupia się przede wszystkim na matce, jej emocjach, wątpliwościach i daje konkretne wskazówki jak sobie z nimi radzić. Bardzo mi to pomogło uporać się z sytuacjami, gdzie wcześniej bardzo się stresowałam, etraz jestem dużo spokojniejsza. Polecam! smiling smiley

katka (offline)

16-01-2015 11:29:54

Ja czytalam ciaza tydzien po tygodniu i Jezyk niemowlat Tracy Hogg.

Chciałabym zaprosić na zakupy w mojej firmie, mam wyprawki okołoporodowe dla mamy do szpitala, noworodka i niemowlaka oraz markowe kosmetyki w świetnych cenach bez marż sklepowych. Ceny wprost z serwisu Allegro. Mimo niskich cen i tak dodaję jeszcze gratisy...
Cała oferta na www.kosmed-hurt.pl poprzez mailowe zamówienie i tu można zobaczyć jakie rzeczy w wyprawce mogą lub powinny się znaleźć lub na OLX [link widoczny po zalogowaniu] lub na Allegro [link widoczny po zalogowaniu] Wszystko nowe i oryginalne, wystawiam paragony lub faktury. Bezpieczne zakupy. Polecam i zapraszam!


[link widoczny po zalogowaniu]

joanka106259 (offline)

20-01-2015 20:48:30

Lublin
Ja mam " W oczekiwaniu na dziecko " i uważam, że to świetna książka na cały okres ciąży, bogata baza wiedzy.Ponado jest oddzielny rozdział dla tatusiów, rozdział poświęcony ciążom mnogim czy okresowi połogu.


Zapraszam do głosowania na Marcelka smiling smiley
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

strykow1w (offline)

23-01-2015 16:34:52

Błogocice
Słyszałem że jest dużo zagranicznych książek na ten temat, które dobrze opisują ten temat. Polecam książkę Projekt macierzyństwo
autorstwa Harper Lisa Catherine, bardzo ciekawa książka, warto ją kupić.


Jakie macie opinie na ttemat [link widoczny po zalogowaniu]? Nigdy o nich nie słyszałem.
[link widoczny po zalogowaniu]

sylllwia88 (offline)

03-02-2015 14:21:34

Poznań
Witam,
Bardzo potrzebuje Waszej pomocy.
Piszę pracę magisterską pt "Preferencji żywieniowych kobiet ciężarnych"
Proszę o wypełnienie ankiety.
link do ankiety: [link widoczny po zalogowaniu]
Pozdrawiam i gorąco dziękuję
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547370, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 255, Posty: 2671.