Mamy bardzo nietypowe imię - czy na pewno ?

Wysłane przez mirkaszu 

mirkaszu (offline)

22-08-2017 21:46:46

Czarnków
Mąż bardzo chciałby by nasza dziewczynka miała na imię Taya (lub Taja). Mi osobiście strasznie podoba się również to imię lecz nie mam tyle odwagi by tak nazwać swoje dziecko. I Skłaniam się ku Arianie. Mąż powiedział że zaakceptuje moją każdą decyzję, lecz gdyby to od niego zależało bezdyskusyjnie dałby na imię Taya.

Dodam że mamy nie polskie nazwisko i z imieniem Taya komponuje się bardzo ładnie.


Ale że mam totalny mętlik w głowie - proszę poradę co o tym sądzicie.

Korbik (offline)

12-09-2017 10:33:54

Moim zdaniem powinnaś pozostać przy imieniu Taya. Jest bardzo ładne, zdecydowanie ładniejsze niż druga opcja którą rozważasz.


Żałuję tyl­ko i wyłącznie te­go, że nie od­wza­jem­niłem miłości, która dała mi więcej niż ja­kiekol­wiek stworze­nie na ziemi. [link widoczny po zalogowaniu]

KarolinaTerlak (offline)

06-11-2017 12:25:58

Sokół
Podoba mi się imię Taya. Też to Wy musicie to imię czuć.

mikolajw_90 (offline)

07-02-2018 14:59:20

Przypadkowo wpadłem na to forum, bo sam z narzeczoną szukamy jakiegoś nietypowego imienia dla córki, a boimy sie o reakcje innych co powiedza :/ może znacie jeszcze jakieś ciekawe imiona jak te powyżej dla dziewczynki? winking smiley

wisnia_karol (offline)

13-02-2018 10:10:46

Rosyjskie imiona są bardzo ładne. Albo z Wysp. Mi się bardzo Anwen podoba smiling smiley Nigdy bym nie wybrał imienia, które nie ma znaczenia a tylko fajnie brzmi.

agatawymiata (offline)

17-04-2018 22:45:13

Warszawa
A ja lubię oryginalne imiona smiling smiley

Adrianna233 (offline)

23-04-2018 10:40:07

Może pomyśl o czymś bardziej standardowym/... Halinka? Hania? Grażynka?

DominikaLe81 (offline)

16-11-2018 21:45:53

Warszawa
Cytuj
wisnia_karol
Rosyjskie imiona są bardzo ładne. Albo z Wysp. Mi się bardzo Anwen podoba smiling smiley Nigdy bym nie wybrał imienia, które nie ma znaczenia a tylko fajnie brzmi.

Ja bym nigdy nie skrzywdziła dziecka nazywając go Anwen. Weź pod uwagę, że dziecko z takim imieniem ma pod górkę w szkole, dziwne spojrzenia równieśników, nauczycieli... To jest imię na całe życie. Koleżanka nazywała córeczkę Tatiana, w podstawówce dzieci śmieją się z niej, że jest ukrainką oraz przezywają ją "tania"... Dziewczynka chodzi do psychologa tylko i wyłącznie przez to, że rodzice mieli taki "fajny" pomysł. Są fajne polskie imiona i moim zdaniem nie ma co przesadzać z jakimiś kombinacjami nie wiadomo komu potrzebnymi. Oczywiście to tylko i wyłącznie moja opinia winking smiley

Pera (offline)

30-09-2019 13:03:02

Olsztyn
Właśnie zawsze jest problem z tymi imionami nietypowymi.. Dzieci w szkołach różnie na to reagują i czy to ma sens, żeby dla fanaberii rodziców psuc dziecku start?

aleks86 (offline)

23-03-2021 11:07:55

Ja jestem na nie sad smiley

rudowlosa (offline)

06-04-2021 08:52:55

Dąbrowa Górnicza
A imion Polskich już nie ma? Klasyka jest wieczna a dzisiaj bardzo silnie powracają do łask stare imiona.


[link widoczny po zalogowaniu] to pasja motoryzacji

aleks86 (offline)

10-01-2022 08:31:52

Moim zdaniem bardzo ładne imię, ale dopiero po porodzie będzie można ocenić, czy pasuje do dziecka
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547280, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 523, Posty: 1245.